Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassult be az internetem?

Miért lassult be az internetem?

Figyelt kérdés

Hello!


Új gépet vettem, eredeti windows 7-el. Felraktam rá minden drivert amit az alkatrészekhez adtak. vettem bele egy wifi sticket, annak is felraktam a driver-t amit a szoftverhez adtak. Megtalálta az otthoni hálózatot, rácsatlakoztam, de a net botrányosan lassú lett. 800 kb/s helyett a net 20-30 kb/s-al jön. az index-et 15 másodpercig tölti. Másik gépen meg rendesen jön a net. Miért? Mi lehet a hiba oka? Légyszíves segítsetek!



2014. júl. 15. 08:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja a gépemen minden frissítést lekapcsoltam! Csak az avast megy a háttérben, semmi más!
2014. júl. 15. 08:11
 2/9 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem biztos ,hogy a net a lassú,

-spedtest mit mutat nálad ,pl ez :


[link]

2014. júl. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 soccerway ***** válasza:
vírusvédelem van?
2014. júl. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért kérdezz azért rá a szolgáltatódnál!
2014. júl. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jah és mindenek előtt próbáld ki kábelesen is, mert mi innen nem tudhatjuk mivel lehet a probléma... csak annyit tudunk amit te leírsz, lehet router, vagy egyszerűen a stick hibája is...
2014. júl. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A speedtest nekem 540 ms-os pinget ír letöltési sebességnek 0.12 mb/s feltöltésnél meg nem tud csatlakozni. A stick-et tegap vettem újonnan, mivel az előzőnél is gondok voltak. A másik gépen meg jól jön az internet, pedig az is wifi-ről megy!


Lehet az a gond, hogy letiltottam róla a frissítéseket? jelenleg 165 fontos frissítést kellene telepítenem és 35 választhatót. a 35 választható közül 30 db nyelvi csomag. Abból most a magyart töltöm le. Lehetséges, hogyha felraknám az összes frissítést menne a net?

2014. júl. 15. 09:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tartom valószínűnek ha felrakod a frissítéseidet akkor normális neted lesz, köztudott, hogy stick-el nem fogsz olyan sebességet elérni, mint wifivel, vagy kábelesen. Egy próbát megér, minden esetre kíváncsi vagyok, írdd meg mi lett, ha felraktad. Üdv!
2014. júl. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 soccerway ***** válasza:
tele van a windowsod vírussal, csak tipp.
2014. júl. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Most raktuk fel a win7-et 1tb-ból ugye 930 GB az alap abból szabad 900GB! 30GB-ot a driverek meg a rendszer foglalja el! Vírusírtó nem lát semmit! Most leszedtem rá a magyar nyelvű csomagot, azóta 0.12 mb/s-ból 0.83 mb/s lett. De rögtön! Érezhetően jobb lett a net, amint felkerült a nyelvi csomag! Lehet, hogy a frissítésektől tényleg megoldódik!
2014. júl. 16. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!