Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Halló! Az internet böngészőim...

Halló! Az internet böngészőim állandóan összeomlanak egy új lap vagy oldal megnyitásakor (firefox, chrome). Állítólag a plugin container hibát észlel és leáll. Ezért én ki is kapcsoltam de semmi sem változott. Mi okozhatja ezt a problémát?

Figyelt kérdés

2014. júl. 17. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a böngészők törlése-újratelepítése megoldja a problémát.

Firefoxnál van még egy lehetőség, az alaphelyzetbe állítás:

[link]

2014. júl. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Újra telepíteni már próbáltam de sajnos nem segített. Az alaphelyzetbe állításnál félek hogy eltűnnek a kedvencek stb. No meg a Google Chrome-nál is ugyan ezt csinálja.
2014. júl. 17. 11:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Az alaphelyzetbe állításnál megmaradnak:

-előzmények, könyvjelzők

-mentett jelszavak

-mentett adatlapok

-sütik

2014. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 csacsi2 ***** válasza:

firefoxnál kimentheted a dolgaidat (beállítások,kiegészítők,jelszavak,könyvjelzők...) a mozbackup -al.

[link]

Nem állítod vissza alapra, vagy nem telepíted újra ne várj változást!

Firefoxnál:

Lépj ki a firefoxból.

Futtatásba írd: firefox -P

Hozz létre új profilt. Azzal nem csinálja akkor a régi profilod tönkrement 8lehet vírus is). Víruskeresést mindenféleképpen futtass, általában ha települ, akkor az összes böngészőt fertőzi!


Nézd meg a windows eseménynaplót és futtass vírusellenőrzést + Malwarebytes

[link]

2014. júl. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Visszaállítottam alapra de sajnos semmi változás. Frisítettem a pluginokat is. Valószínű akkor hogy vírus lesz.
2014. júl. 18. 11:19
 6/9 csacsi2 ***** válasza:

Azt semmiféleképpen ne hagyd ki(víruskeresés)!

Új profillal meg kizárod az előző profil hibáit. amikor indul a firefox a profilmappát hívja meg és ha ott gond van akkor marad a probléma.

2014. júl. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A víruskereső talált trójai fájlokat ezeket karanténba is zárta de semmi változás. ahogy megnyitok egy honlapot percek alatt összeomlanak a böngészők a plugin container miatt.
2014. júl. 23. 10:34
 8/9 csacsi2 ***** válasza:

Vírusírtás nem minden estben 100% -os. amennyiben olyan módosított fájlt tett karanténba amire szükség van akkor csak az újratelepítés a megoldás!

plugin container a bővítményeket "tárolja" gyorsítja. Ez kikapcsolható (de ez nem megoldás!!!)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__3..

Valószinüleg az oprendszer olyan mértékben sérült/módosult, hogy újra kellene telepíteni, legalább is a böngészőket biztosan!

windows eseménynaplóban ha hibákat találsz, megpróbálhatod kijavítani, de ha sok van akkor gyorsabb újratelepíteni a rendszert!

Vírusok nem viccelnek, szerezz be legközelebb egy jó vírusírtó tűzfalat!

2014. júl. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is az lesz a legegyszerűbb és a leggyorsabb megoldás ha újra telepítem az egész op rendszert, ugyanis az egész rendszer lassúnak tűnik, mostanra a saját gépbe is lassú a navigáció. (Szerintem) valami háttérfolyamat mocskosul zabálhatja a memóriát még akkor is ha semmilyen programot sem futtatok. Azért köszönöm szépen a válaszokat!
2014. júl. 23. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!