Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Üdv! Amit az ember youtube-on...

Üdv! Amit az ember youtube-on néz, az valahová a gépre le is töltődik, vagy csak a memóriába a videó megtekintésének idejéig?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 01:46
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
2010. jan. 9. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. De én nem letölteni szeretném, hanem épp ellenkezőleg, arra vagyok kíváncsi,h nem "piszkolja"-e össze a gépemet a már megnézett youtube-os videó. Mármint nem menti-e le valahová a temp-be vagy egyéb helyekre a tudtom nélkül- és ezáltal foglalva a helyet a gépemen.
2010. jan. 18. 00:50
 3/4 anonim válasza:
75%
nem töltődik le. -.-"
2010. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a Internet Explorert használsz az lementi, meg sok egyéb más kacatot amit megnézel neten, és egyre csak nő a lemez tartalma.

itt találod egy rejtett mapában.

C:\Documents and Settings\neved\Local Settings\Temporary Internet Files


ha részletek szerint listázod és tipus szerint rendezed akkor átláthatóvá válik.

eredeti fájlnév, melyik weblapról származik, milyen tipusu fájl, mikor nézted meg stb


Firefox ha jól tudom nem tárol ilyesmit.

tehát nem szemetel feleslegesen.

2010. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!