Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hol van olyan videó ahol jól...

Hol van olyan videó ahol jól lehet látni ahogy megfullad egy ember?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Józan paraszti ésszel sehol. Olyannak reális az esélye, hogy távolról felveszik egy ember fulladását, de közelről az kvázi gyilkosság. Ha van is olyan hülye, aki felveszi, azt amúgy se fogják közzétenni.
2011. jan. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Meg aki ilyet akar nézni az amúgy is aberrált lehet.
2011. jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol lehet ilyen videó, esetleg nézzél szét Puruttya extrémen vagy a Google még mindig a barátod.


Különben az elsővel sajnos vitatkoznom kell, mert olyan videót tudok, ahol közelről felvették, hogy egy ember halálra ég, és csak egy valaki próbál segíteni neki. ( http://www.youtube.com/watch?v=pWM-DVdhDpU ) Továbbá az emberi szadizmus határtalan, néhány helyen még ma is ezresével ölik egymást az emberek. Simán lehet lehet, hogy néhányan (fenyegetésként vagy simán csak poénból) felvették videóra, ahogy megfojtanak egy másik embert. (Lefejezéses eset biztos volt több is...)

2011. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én egy tudományos összeállításhoz keresek egy olyan videót ahol lehet látni hogyan reagál egy ember tüdeje a vizre. Már láttam filmekbe ilyesmit bisztos van valahol a neten.
2011. jan. 10. 17:18
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


nem tudom, igazi-e.

2011. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem igazi kell olyan is jó ami egy filmbe van például a zsémsz bond(bocs hogy nem rendesen írom) végén van egy ilyen rész
2011. jan. 10. 17:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor A tökéletes trükköt ajánlom. Az egyik szereplő csaja ott is bűvészkedés közben fullad meg.
2011. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
tudnátok ilyet adni valahonnan?
2011. jan. 10. 18:40
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért ragaszkodsz ennyire egy valódi haláltusát megjelenítő videóhoz. Ez valahol beteges.


Amúgy a megosztó portálok ügyelnek rá hogy lehetőleg ne legyen az oldalukon emberi erőszakot, halált ábrázoló felvételek. Persze időről időre felbukkannak ilyenek, de még az amúgy nem ennyire brutális jeleneteket ábrázolókat is erősen cenzúrázzák. De gondold csak végig logikusan, ki publikálna ilyet? Ugyan ki merné felvállalni, hogy az orra előtt hal meg valaki kínok közepette, mégpedig úgy, hogy akár segíthette volna a túlélését?


Elégedj meg azokkal, amiket filmben "megjátszanak" hidd el szép számmal van köztük hiteles is...


maci

2011. jan. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Maci és első válaszoló! Ijesztően naivak vagytok...


Nézzetek fel extrem.puruttya.hu-ra! Vagy nézzétek meg a 17:17-es válaszban linkelt videót!


Különben a fulladós jelenet A tökéletes trükkből:

http://www.youtube.com/watch?v=9GR9q4rdU_8

Vagy egy majdnem megfulladt lány élménybeszámolója:

http://www.youtube.com/watch?v=7UAROrNuIVo&feature=related

Ha tényleg kiselőadáshoz kell, jól jöhet...

Különben csak írd be youtube keresőbe, hogy drowning! (Youtube-on szerencsére tényleg nem szokott valódi fulladás fent lenni.)

2011. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!