Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lányom laptopja ujra lett...

Lányom laptopja ujra lett telepitve win.7 van rajta 2 napja kiirja h kaloz win.7 ujra kell telepiteni, na most mennyi napig várhatunk ( hétföig? ) h baj lesz-e vagy mi lesz a laptoppal, elszáll belöle minden?

Figyelt kérdés
Aki ujra rakta fél éve laptopot, nem rakott rá valami plussz progit, amivel nem irná ki h kaloz cucc, de ö csak hétfön tudja megoldani. Kérdésem, ujra kell rakni ez tuti? , lehet h addig lesz valami baja a laptopnak ( elszállnak belöle a dolgok...stb..) vagy esetleg van olyan progi. amit addig megoldanánk ( amit elfelejtett felrakni ), ahoz hogy ne kelljen ujra telepiteni?
2010. jan. 9. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem aktiválta a csávó a win7-et, de nem tudom, hogy a 30 nap lejárta után meg lehet-e ezt még csinálni.

De próbáld ki, baj nem lesz belőle.


Kell egy aktivátort letölteni, nekem és még 6 ismerősömnek ezzel sikerült:

7loader 1.6.1d


Ja és nem fog semmi sem elszállni, de ha már elsőnek így elbénázta a csávó én nem bíznék benne.


Töltsd le google-ről, és itt egy leírás:

7Loader 1.6.1d (Windows 7 Seven):



Ezzel a programmal a Windows 7 [Home Premium, Professional, Enterprise, Ultimate] RTM-edet (végleges kiadás) tudod aktiválni

OEM-kulccsal!!!



Információ: [link]



Megjelenés dátum: 2009.10.03.



Loader használata:

... Szakítsd meg a netkapcsolatod!

00. Feltétlenül rendszergazdaként futtasd a Loadert, azaz kattints a fájlra jobb egérgombbal, majd válaszd a "Futtatás

rendszergazdaként" opciót!!!

++. Amennyiben ezelőtt már próbálkoztál más aktivációs kellékkel, először kattints a "Remove OEM Branding"re!

Feljön egy ablak, hogy sikeresen eltávolította a logót, ilyenkor kattints az "OK"ra! Ezután pedig kattints az

"Install/Remove loader" lehetőségre! Feljön egy ablak, hogy megkezdte az eltávolítást, és amint végzett, a rendszer

automatikusan újra fog indulni!

**. Ha kellett a ++ lépés, akkor értelemszerűen ismét kezd a 00-val!!!

XX. Amennyiben notebookot (laptopot) szeretnél aktiválni, az "Install OEM information"-nál kattints annak (vagy

alaplapod) gyártójának ikonjára! Feljön egy ablak, hogy sikeresen telepítette a logót, ilyenkor kattints az

"OK"ra!

01. Kattints az "Install/Remove loader" opcióra! Feljön egy ablak, hogy megkezdte a telepítést, és amint végzett, a

rendszer automatikusan újra fog indulni!

02. Miután bejelentkezett a Windows, nézd meg, sikerült-e az aktiválás! Kattints a "Számítógép"re jobb egérgombbal,

majd a "Tulajdonságok" opcióra!!! [Amennyiben a "Windows-aktiválás"-nál azt a kiírást látod, hogy "A

Windows aktiválva van", teljes funkcióval használhatod a Win7-d!!! ;) :D :P]



SLIC 2.1 in BIOS használata:

... Szakítsd meg a netkapcsolatod!

00. Feltétlenül rendszergazdaként futtasd a Loadert, azaz kattints a fájlra jobb egérgombbal, majd válaszd a "Futtatás

rendszergazdaként" opciót!!!

++. Amennyiben ezelőtt már próbálkoztál más aktivációs kellékkel, először kattints a "Remove OEM Branding"re!

Feljön egy ablak, hogy sikeresen eltávolította a logót, ilyenkor kattints az "OK"ra! Ezután pedig kattints az

"Install/Remove loader" lehetőségre! Feljön egy ablak, hogy megkezdte az eltávolítást, és amint végzett, a rendszer

automatikusan újra fog indulni!

**. Ha kellett a ++ lépés, akkor értelemszerűen ismét kezd a 00-val!!!

XX. Amennyiben notebookot (laptopot) szeretnél aktiválni, az "Install OEM information"-nál kattints annak (vagy

alaplapod) gyártójának ikonjára! Feljön egy ablak, hogy sikeresen telepítette a logót, ilyenkor kattints az

"OK"ra!

01. Kattints a "SLIC 2.1 in BIOS" opcióra! Feljön egy ablak, hogy megtalálta a BIOS-odnak megfelelő aktivációs

táblázatot... Kattints az "OK"ra és VÁRJ! Feljött egy ablak, hogy sikerült a telepítés... Kattints az

"OK"ra, majd indítsd újra a számítógépet!!!

02. Miután bejelentkezett a Windows, nézd meg, sikerült-e az aktiválás! Kattints a "Számítógép"re jobb egérgombbal,

majd a "Tulajdonságok" opcióra!!! [Amennyiben a "Windows-aktiválás"-nál azt a kiírást látod, hogy "A

Windows aktiválva van", teljes funkcióval használhatod a Win7-d!!! ;) :D :P]



...!!!Az operációsrendszert célszerű legalább 30 GB-os [29297], de ajánlatos 50 GB-os [48829] partícióra telepíteni!!!...

[]A telepítés során a Windows 7-nek (a telepíteni kívánt programokkal együtt) szánt partíció létrehozásakor a

"Méret"hez ezt írd be[]



*************!!!A Windows 7 telepítése során semmilyen sorozatszámot nem kell megadni, azaz anélkül

telepítsd!!!*************

2010. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A gyakorikerdesek.hu hivatalos 'Hogyan használd a lopott szoftvered?' segítő rovatát olvashatták :D.
2010. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, és csodálkoztam hogy még senki sem írta hogy vedd meg, meg hogy lopos cigány, meg ilyenek.

De ami késik nem múlik.

2010. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a cigány máshogy lop... az fáj is vkinek és az teljesen más sztem hogy mész az utcán és szétkéselnek ha nem adod oda az órád mint hogy most fel rakunk egy lopott oprendszert
2010. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor lopás valami ha késelés is jár hozzá? Neked ilyen összetett az erkölcsöd hogy héjakra bontod a lopási szinteket és az 1-5-ös típusú lopást még tolerálja a lelkiismereted? :D Szegény idióta.
2010. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

18:29


Szerintem ez nem lopás, csak azért írtam, hogy csodálkoztam, hogy a sok jogvédő még nem írt, mert minden ilyen kérdésre azt szokták írni, hogy "vedd meg, ne lopj", stb.


És látod már meg is jött az első versenyző, aki azt hiszi, hogy ő az okos, ő a legjobb, mert eredeti szoftvereket használ.

2010. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy ki hogyan fejti ki az álláspontját és milyennek tartja magát az egyéni megítélés alapján dől el. Az hogy te meg nem veszed meg azt ami egyébként pénzbe kerülne, az meg tény. Köszönöm köszönöm
2010. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Csak annyit még hozzá szeretnék rakni, az h nem vettük meg egy dolog, nem hiszem h. egyedül vagyunk ezzel, de mondhatnék én is olyat h, hány torrentezö van aki nem veszi meg a dvd-ket eredeti árban, cd-lemezeket eredeti árban, na hát ez van... ha én is szakmámhoz képest ami van és külföldön dolgoznék ( amit azért nem tehetek meg mert van 2 lányom akit itthon kell nevelnem) 4x annyit keresnék én is megvennék minden ilyent eredetiben.

Ja és tudd én is torrentezö vagyok.

Egy 41 éves anya :D

2010. jan. 13. 18:52
 9/9 anonim ***** válasza:

01-09 18:45


bevallom szegény vagyok de nem idióta... ezt a fajta lopást se tolerálom de azért gondolom te is belátod hogy a két dolog teljesen eltér egymástól a kivitelezésben :D késeléses lopás is lopás meg ez is... csak ez nem fáj senkinek :D

2010. júl. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!