Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a baja a Wifis...

Mi lehet a baja a Wifis routeremnek?

Figyelt kérdés
Három napja vettem egy DS-link routert de amikor a telefonommal netezek rajta akkor van net megy a play áruház a böngésző de a szerverről működő játékok nem érzékelnek netet vagy azt írják megszakadt a szerverrel a kapcdolat.A letöltések néha megszakadnak és a webhelyek facebook stb elején sokáig töltenek utána normálisan..Digis netem van.A tubemate programnál a https elérésnél van net.Telefon Xperia mini.

2014. júl. 25. 20:22
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

A DS-Link jelenleg a legalja router márka. Se szakmai múlt, se tisztességes termék támogatás. A routereik bugosak, ráadásul új fimware -eket se adnak ki hozzájuk.

Legközelebb ha routert veszel, ne csak az ártat nézd, hanem az ár/érték arányt is.

2014. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A honlapjukon azt írják a firmwarek hamarosan elérhetők lesznek.A weboldalak más wi-fin is ugyanúgy töltődnek.A szerveres appok meg más routeren mennek.Mit kell ahhoz beállítani hogy legyen szerver elérés.mert lehet a beállítás rossz.
2014. júl. 27. 21:34
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Az úgy nevezett "weblapjukon" már ha lehet így nevezni, anélkül hogy degradálnánk a szó jelentését, már kb 2 éve ezt írják. Úgyhogy "hamarosan" nekik valami egészen rugalmas fogalom lehet.


Amit te felsoroltál minden normális routeren, bármiféle exra beállítás nélkül simán mennek. Port forwrding is csak akkor kell, ha te üzemelteted a játék szervert. Ha csak játszol, akkor nem.


Router --> kuka...

2014. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem most erre volt keretem.Sok oldalon írják hogy tp linken ugyan ez van.
2014. júl. 27. 22:09
 5/5 A kérdező kommentje:
A másik meg ha Samsung galaxy S 3 minirőlcsatlakoznak rá akkor nekik meg van.
2014. aug. 1. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!