Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Skype-al kapcsolatos kérdés!...

Skype-al kapcsolatos kérdés! SÜRGŐS!?

Figyelt kérdés
Két laptopot használok, szinte egyszerre. Mindegyiken fut a skype program. Az egyiken írtam egy rövidebb üzenetet egy ismerősömnek 07.24-én délután 4-kor. Az illető azóta nem lépett fel a skype-ra így nyilván nem is olvasta azt. DE én nem sokkal az üzenet elküldése után kézi törlés funkcióval töröltem minden beszélgetést. Ez eddig stimmt. Na de, bekapcsoltam most a másik laptopomat. felléptem a skype-ra, és ezzel az illetővel folytatott beszélgetések megvannak, az összes!!!! Pedig elvileg kitöröltem, de ami az érdekes, hogy az előbb említett levél, amit még nem olvasott az illető, mert nem volt fent azóta sem, eltűnt. A másik gépen sem látom. Létezik az hogy a nem olvasott, és törölt üzenetet ő már meg sem kapja??? Köszönöm szépen a gyors választ a hozzáértőktől!!!

2014. júl. 27. 12:50
 1/4 anonim válasza:
A másik laptopodon jelentkezz ki-be a Skype-ba, ha ez nem megy, akkor amit üzenetet küldtél laptopodról jelentkezz ki-be, csináld meg ugyanezeket, ha az üzeneted küldő laptopodon megvannak a módosítások, akkor az azt jelenti, hogy az illető nem kapcsolódott a Skype-jához amit már fent is említettél. Nem tudom, hogy a Skype-szerverek csak akkor frissülnek, ha az illető fellép, a te gépedről végzett módosításokat csak akkor kapja meg.
2014. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mind a kettőből kiléptem, majd vissza. A következő az eredmény. Amit 07.24-én hajnal 0:57-kor küldtem üzenetet még azt sem olvasta, mert forog mellette az a kis karika. Amit szintén 07:24-én de délután 4-kor írtam, egyáltalán nincs meg. Azt sem jelzi hogy elküldtem de még nem olvasta, mint ahogy fent írtam. Hmm ez érdekelne, hogy akkor most vajon a törléssel kitöröltem és soha nem fogja látni már?
2014. júl. 27. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg törli, mind a kettőn de nem nagyon tudom. Azt tudom neked javasolni hogy 2 laptopról ne nagyon használd a skype-ot. Egykor nekem is úgy volt de egy idő után megkattant az egész. Már nem bírtam követni hogy mikor és mi az új üzenet, és mi a régi. Azt javaslom hogy szerintem a másik gépre csinálj egy másik skype-ot, és azon ugyanazon embereket jelöld be mint az előzőn. Legyen hasonló a neved, illetve minden ismerősödnek küld el a másik Skype-od címét is. Bár ahogy gondolod..
2014. júl. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mivel az illető már volt belépve azóta, és semmi reakció, pedig ugyanazon időben volt elérhető, mint én, így az üzenet elveszett. Köszi a segítő kommenteket! :)
2014. aug. 8. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!