Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » LoL-ban hol van több magyar?...

LoL-ban hol van több magyar? EUW vagy EUNE?

Figyelt kérdés
mindkét szerveren 30as vagyok és silver :d hol érdemes játszani, west vagy NE?

2014. júl. 29. 17:21
 1/5 anonim válasza:

Az EUNE-n több a polak, mint a magyar. De szoktam találkozni magyarokkal is.

Bár nem tudom milyen arányban vannak a szervereken.

2014. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Martial válasza:
Magyarország az EUNE szerverhez tartozik, tehát valószínűleg ott van több. Az arányokat viszont nem lehet megtippelni. Lehet, hogy westen kevesebben játszanak, és ezért többet találkozhatsz magyarral, bár én személy szerint nem hiszem.
2014. júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MetanHU válasza:
Viszont az lehet hogy EUNE-n több a magyar annál több az idióta ,troll,afk,és észrevehetően jobban játszanak EUW-n na meg a fránya lengyelek trolling.
2014. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gorzor válasza:
Hát magyarok NE-n többen vannak mert ugye volt ez a lokalizáció, azt hogy melyiken érdemes játszani arra nincs válasz.A westes azt fogja mondani hogy NE szar az NEes pedig azt hogy a west szar.Mindegyiken vannak lengyelek, trollok vagy csak egyszerűen rossz játékosok.Válasz egyet, és ne használd a másik accod.
2014. aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én NE-n kezdtem. Szenvedve kb 1 év alatt felhúztam az accot gold 3-ig, majd visszaestem gold 5-be a folytonos afkok és trollok miatt...

Akkor megfogadtam, hogy többet nem játszok NE-n és csináltam egy másik accot westen. Pár hete lett meg a level 30 és már silver 1-be vagyok. Nagyon ritkán vannak trollok/afkok.

Annyi hátrányt tudok mondani a westről, hogy néha-néha lefagy ( de elvileg már dolgoznak az ügyön)

2014. aug. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!