Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet úgy közösségi...

Hogy lehet úgy közösségi oldalt csinálni facebook-on hogy ne lássák hogy én készítettem?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy oldalt csinálni, viszont nem akarom hogy bárki lássa hogy én vagyok az admin. Ha megcsinálom az eredeti profilommal akkor mutatni fogja a nevemet? Vagy ez hogyan működik?

2014. júl. 30. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
miért kell azt titkolni? :D
2014. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ekll, de szerintem nem mutatja. Lettek volna már lincselések, ha ilyen könnyen kideríthető lenne szerintem :D
2014. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kell*
2014. júl. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, a fanpagen nem lehet látni, hogy ki az admin. Amikor megcsináltad az oldalt a faxbuk felajánlja, hogy az oldal adminjaként vagy a saját neveden akarsz e posztolni. Szóval ameddig nem váltasz át a saját profilodra addig biztonságba vagy.


Viszont, ha valami nem éppen legális dolgot akarsz reklámozni az oldalon, akkor azt semmiképp se a saját faxbuk profilodon csináld mert megütheted a bokád. Inkább csinálj egy kamu profilt.

2014. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D Nem akarok semmi legális dolgot csak szimplán név nélkül akarom csinálni.
2014. júl. 31. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Bocs :D

2014. júl. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mármint illegálisat nem akarok :D
2014. aug. 14. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!