Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Vodafone mobilinternet...

A Vodafone mobilinternet éjszaka korlátlan?

Figyelt kérdés
Szóval kb. egy éve már, hogy Vodafone internetem van, 100 Gb-os éjszakai adatforgalommal. Már az első hónapban megfigyeltem, hogy miután letelik az esti 100 giga, utána nem történik semmi, ugyanolyan gyorsan tölt, mint előtte. Még ha nappal le is vagyok korlátozva, éjszaka ugyanúgy visszaugrik a sebesség a normálisra. És ez egy éve már minden hónapban így van. Nem tudom eldönteni, hogy most a Vodafone nézett-e be valamit, és még nem figyeltek fel erre a hibára, vagy szándékosan van így megoldva. Az lenne a kérdésem, hogy más is tapasztalt már hasonlót?
2014. júl. 31. 18:29
 1/3 kérdező.. ***** válasza:
0-6 óráig 100GB adatforgalmat kapsz,reggel pedig visszakapod a nappalit.Azért van így mert este kevesebben terhelik a hálózatot.
2014. júl. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok. De én havi 3-400 gigát töltök le éjszaka, a csomagban meg elméletileg csak 100 van.
2014. júl. 31. 19:56
 3/3 kérdező.. ***** válasza:
Hát nem tudom,nekem is ugyanilyen netem volt csak éjszakai nem volt benne,ha nem jön magasabb számla akkor örülj neki:)
2014. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!