Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Origin Alapadatok megváltoztat...

Soós Dávid kérdése:

Origin Alapadatok megváltoztatásában elakadtam segítség?

Figyelt kérdés
Originen kaptam egy fiókot és át szeretném írni a beállításokban az Alapadatok rész de ha a szerkesztésre megyek kiad egy Kérjük válaszolj a biztoonsági kérdésre ezek a kérdések segítenek nekünk személyazonosságod igazolásában What is the name of your favorite cartoon? erre a kérdésre nem emlékszik mit írt be a srác ezért nem tudom megváltoztatni mit tegyek? hogyan derítsem ki hogy mi az vagy hogyan oldjam fel? nem csinálok új accountot mert ebben van bennt dead space és bf3 amikor ingyen volt én lecsúsztam róla haverom odaadta övét. mit tegyek?

2014. aug. 1. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem emlékszik rá, akkor nem tudsz mit tenni. Ha ezeket annyira egyszerű lenne kijátszani, akkor nem lenne biztonságban senki accountja sem, ezen jó lenne elgondolkozni...


De lehet próbálkozni, mást nem tudsz tenni szerintem...

De az is lehet, hogy néhány próbálkozás után nagyobb problémába ütközöl (letilt vagy ilyesmi)...

2014. aug. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!