Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lépett fel ez az érdekes...

NÉVTELEN404 kérdése:

Miért lépett fel ez az érdekes hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Nagyon átlag dologról szól a helyzet, egyszerűen be szerettem volna lépni a facebookomba a pc-mről.


Részletezem:

www.facebook.hu - beírom az adataim, belépés klikk - www.facebbok.hu -> semmi szöveg semmi, hibaüzenet se, az egész oldal fehér. Reflesh - ugyanez. Bezárom a böngészőt(firefox), megnyitom újra, és mostmár az adataim se tudtam beírni. Google chrome - ugyanez a hiba. Minden más oldal hibátlan.


Megoldás próbálkozás:

*Találkoztam már makacs vírusokkal, először arra gyanakodtam (volt olyan h a microsoftot meg nagy vírusírtók honlapját nem tudtam megnyitni) - szóval több programmal átnézettem a gépet de semmi.

*Tiltottam a kiegészítőket a böngészőben, töröltem a gyorsítótárat stb, sőt újra is raktam kompletten de még mindig semmi.


Újrarakni az op rendszert nem szerettem volna, kipróbáltam az m.facebook.com-ot, az működött, hálelújah megkérdeztem ismerősöket h talán nem egyedi probléma de nem.


Google a barátom így olvastam egy tippet: (comodo secure dns használata)


Hálózati kapcsolatok - helyi kapcsolat(amiről megy a net) - tulajdonságok - tcp,ip protokoll - tulajdonságok - a következő dns kiszolgálócímek használta: Elsődleges dns kiszolgáló: 8.26.56.26 Másodlagos dns kiszolgáló: 8.20.247.20


Módosítottam így és most már újra hibátlan a rendszer.


De azért megmaradt bennem h wtf miért kellett ezt?



#Facebook #hibaüzenet #fehér oldal #minden böngészőbe ugyanaz a hiba
2014. aug. 1. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Tehát mindenre gondoltál, csak arra nem, hogy a facebook nem .hu
2014. aug. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jajjj ugyan már az csak egy kis elírás. de találhatsz még elírást: harmadszor amikor utalok az oldalra úgy írom h facebbok.hu. Ezekért a hibákért elnézést kérek (és azokért is amikor esetleg nem vettem észre) hogy mindenkinek tiszta legyen egész végig a www.facebook.com-ra gondoltam. :))
2014. aug. 6. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!