Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem törlődik az e-mail...

Miért nem törlődik az e-mail cím, ha kitöröltem az előzményeket?

Figyelt kérdés
Tegnap beírtam egy e-mail címet a facebookba, belépéskor véletlenül az enyém helyett. Most töröltem az összes tegnapi előzményt, mégse törlődött. Mit kell csinálni?
2014. aug. 3. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Firefox esetén:


Eszközök -> Beállítások -> Biztonság -> Mentett jelszavak menü alól ki tudod törölni, amennyiben jelszót is eltároltál hozzá.


Egyébként meg odakattintasz a szövegmezőbe, megnyomod a lefelé gombot, ekkor kijönnek azok a tételek, amiket beírtál az adott szövegmezőbe, majd lenyomva tartod a Delete gombot, amíg mindet ki nem törlöd.

2014. aug. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom!
2014. aug. 3. 08:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem a jelszóval van a gondom, hanem a bal oldalon a bejelentkezési e-mail címmel. Ott olyan menü nincs :( És az első verzió sem törölte ki, a delete-tel.
2014. aug. 3. 09:01
 4/5 karesz01 ***** válasza:

FireFox-Eszközök-Beállítások-Adatvédelem-Előzmények


Előzmények bekezdése alatt a "lehetősége van" résznél a (törölni az előzményeket) szövegre klikk .


(gyors elérése : Ctrl + Shift + del gombokkal)


Válaszd ki az időtartományt : (minden)-re

Majd válaszd ki a részletek közül az (aktív bejelentkezések)-re .

Befejezésül a (Törlés most)-ra klikk .


Miután eltűnik az ablak kész vagy .

Ha gondolod indítsd újra a böngészőt .


Ez módszer törli minden weboldalra beírt "felhasználónév" és "jelszó" mezőt .

2014. aug. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es! Köszi szépen, sikerült!
2014. aug. 3. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!