Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogyan lehet...

Facebookon hogyan lehet visszatenni egy képet úgy, hogy az idővonalamon újra megjelenjen a kommentekkel, mindennel együtt?

Figyelt kérdés

Egy korábbi képemet tettem be profilképnek (úgy szerettem volna, hogy a kommentekkel rendelkező kép jelenjen meg - tehát ne vesszen el a számomra kedves bejegyzések), de helyette új képként töltötte fel. Ez nem is lett volna olyan nagy baj, de a korábbi képem eltűnt az idővonalamról. S sehogy sem tudom visszatenni, hiába teszem be azt a beállítást, hogy engedélyezve az idővonalon. Járt már valaki így? Vagy meg lehet mégis oldani a profilváltást úgy, ahogy korábban szerettem volna, hogy legalább így megjelenjen az oldalamon?


Jó lenne, ha rá tudnék jönni, miért van ez, mert már nem először járok úgy, hogy eltűnik valami az idővonalamról (korábban egy albummal jártam így).


Köszönöm a válaszokat előre is.


2014. aug. 5. 16:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!