Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Mozilla Firefox sz@r lett....

A Mozilla Firefox sz@r lett. Frissítések után mindig van oldal amit nem jelenít meg rendesen. Még a gagyi IE-n is bejönnek. Pedig nagyon szeretem (szerettem). Mit ajánlotok helyette?

Figyelt kérdés

A dolog azért nem ilyen egyszerű.

Hiányozni fog a könyvjelző eszköztár,a Download Helper és az Adblock Plus kiegészítő.Ehhez hasonlók jók lennének az új böngészőmön is. Opera,Safari,Google Chrome.Ezekről hallottam de nem tudom miket tudnak?Tudják ezeket a kiegészítőket?


2010. jan. 12. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Próbáld meg újratelepíteni a firefoxot
2010. jan. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy segítene...? Várok még egy pár választ.
2010. jan. 13. 00:00
 3/12 A kérdező kommentje:
Többek között az tette be a kaput hogy egyik napról a másikra eltünt a GPortalos oldalamról a szerkesztés funkció. IE-n például símán megy ez is.
2010. jan. 13. 00:02
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyébként ha újrarakom akkor a hü..e addig frissíti magát megint hogy elérem a mostani állapotot.Nem?
2010. jan. 13. 00:05
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér :D
2010. jan. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Mozilla Firefox frissizés után, néhány napja nem akart megnyitni egy sor oldalt és nagyon lelassult. Letöröltem mindenhonnan és teljesen újat töltöttem le. Azóta nincs vele gond.
2010. jan. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Komoly frissitést nem tolerálja, már nem először töröltem és telepitettem újra ilyen okból.
2010. jan. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Google Chrome, Csavarkulcs, Beállitások: Könyvjelzők és Beállítások importálása pl. Firefox-ból.
2010. jan. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Nem tiltottad le véletlenül az adblockal?


Másik verzió: vírusirtás!


Volt hasonló problémám.

2010. jan. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlok másikat, mert én mind ki szoktam próbálni, és a Firefoxot kedvelem a legjobban. De tény, hogy a Chrome 4-es verziója se rossz. Ahhoz is vannak már kiegészítők. A Firefoxot szedd le valamilyen uninstall programmal pl. Revo Uninstaller, telepítsd újra, és jó lesz.
2010. jan. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!