Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internetem szaggat, nagyon...

Internetem szaggat, nagyon zavaró lehet valamit tenni ez ellen a hibabejelentésen kívűl?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosan mit értesz az alatt, hogy "szaggat" az interneted?
2014. aug. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mind1 mit ért alatta. Nem tehet semmit.
2014. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tamasoft ***** válasza:
A böngésző fagyogat, vagy scrollozáskor darabos, akadozik? Lapváltáskor sokat kell várni? Vagy ledobál a net, nincs kapcsolat, vagy ha van is, hullámzó, alig mérhető? Melyik?
2014. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért, ha a böngésző tartalma szaggat, hibabejelentés is felesleges.
2014. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel szaggatós internetről még nem hallottam
2014. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Biztos hogy az internet? Ma már nem igazán kapsz "szaggatós" netet.

Nézz rá a gépre. Ram/proci hány százalékon megy? Lemez mennyire töredezett? Mennyi hely van a windows meghajtóján? Virtuális memória hogy áll? Vírus?

Már a legolcsóbb vezetékes netek sem akadnak a böngészőknél. Ha wifivel fogod, akkor az is lehet gond.


Hibajelentést meg csak akkor küldj ha eredeti windows van a gépeden!! (bár szerintem mindenkinek az van^^ trololol)

2014. aug. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!