Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért fizetek többet a mobilin...

Miért fizetek többet a mobilinternetért? (T-mobile)

Figyelt kérdés
200mb-os Netpluszs netem volt feltöltőkártyás vagyok, 690ft-ra van kiírva oldalon de amikor bekötöttem és aktív volt 1000 forint felett vett le az egyenlegemről... Mit tegyek? 500mb-ra váltanák 990ért az annyi lehetne? Válaszokat köszönöm!

2014. aug. 16. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A T-mobilnak van egy ingyen hívható telefonszáma ahol erre pontos választ kaphatsz.
2014. aug. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szuper.. még szórakozhatok is vele..
2014. aug. 16. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy erre a szolgáltatásra vontak le több, mint 1000 Ft-ot? Mert én nagyon kétlem, de ha mégis így lenne, akkor bizonyára jóváírják a számládon a különbözetet, de ehhez fel kell őket hívni.


Nem is értem az ehhez hasonló kérdéseket. Nekem az lenne az első, hogy az ügyfélszolgákat kérdezném meg, mégiscsak az ő válaszuk a releváns.

2014. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert rohadt kcsögök, azért. Nem mondanám ezt, de tényleg, mindent kipróbáltam, csak egy lehetőség maradt, az pedig, hogy kcsög a szoláltató. Az olcsóbb ár van feltüntetve, de csak azokra érvényes akiknek még soha azelőtt nem volt az adott típusú mobilnet előfizetésük. Akiknek már volt (nagyjából minden eddigi előfizető) annak van 1090 Ft-ért 200 MB, vagy 1790 Ft-ért 500 MB.

Van egy másik lehetőség, Domino Surf csomag, havi 890 Ft, 150 MB mobilnet, meg minimálisan olcsóbb percdíjak. Erre van egy másik menüpont, hogy ha kevés a mobilneted, bővétheted akciósan 190 Ft-ért (ami kb. senkire sem érvényes már) vagy pedig 990 Ft-ért mindkét esetben 500 MB-al. De nem ám, ez nem így van, legalábbis a Surf-nél nem. Belépve 1790 Ft-ba kerülne az 500 MB-os bővítés.

Hónapokon keresztül nem volt semmi gond a mobilnettel, havi 500-1000 Ft-ból legalább 100MB-1GB adatforgalmat kaptál, havonta változott az akció. Most ugyenez a szolgáltató egy piszkos szemét rabló banda lett. Váltanék, de a többi szolgáltató sem jobb.

2014. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!