Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meg tudnátok mondani, hogy...

Meg tudnátok mondani, hogy hogyan kell megcsinálni ezt a pár dolgot?

Figyelt kérdés

Na,szóval a kérdéseim a következők lennének:

1.)Azt hol/hogyan lehet beállítani,hogy 'rendes' háttér legyen? Itt nem arra gondolok,hogy meg lehet változtatni a színét például feketéről-fehérre,hanem hogy 'rendes' háttérkép van..Mindok egy példát:Láttam egy oldalon,hogy valakinek linkelték a Tumblr-jét és (telefonon voltam) rámentem,és nem az a 'tipikus' egyszínű háttér volt,hanem egy virágos háttér..Ezt hogyan lehet beállítani?Le tudnátok írni? (Amúgy,én nem arra a háttérre gondolok,ami a profilkép,és a leírás felett van)


2.)Rámentem az egyik általam követett embernek az oldalára (számítógéppel) és azt láttam,hogy teljesen más a képek/kiirások elrendezése,mint pl az enyémé..Tehát,míg nekem a képek egyesével mennek egymás után,neki 2-3 kép volt egymás mellett..Ezt hogyan lehet beállítani?


3.)Szeretnék zenét tenni rá.Tudom hogy scmplayer-el kell,és ki is választottam a zenéket,kaptam lenket stb..De ezután már nem tudtam mit-hogyan kell:/ Valaki le tudná írni pontosan,hogy hogyan kell zenét feltenni?


~A válaszokat előre köszönöm😊~



2014. aug. 19. 02:31
 1/3 A kérdező kommentje:
A kérdésből kihagytam,hogy ez Tumblr.:DD
2014. aug. 19. 02:33
 2/3 anonim ***** válasza:

1: Ha a dashboardon (azaz azon az oldalon, ahol ömlesztve van az általad követett blogok aktivitása) szeretnéd megváltoztatni, tudtommal nem lehet, csak ha letöltesz egy bűvítményt a böngésződbe. ( [link] )

Ha viszont maga a tumblr blogodon szeretnéd, hogy ne sima háttér legyen, azt a blog személyreszabásánál tudod beállítani.


Itt tudsz leggyorsabban a blogod testreszabásához eljutni:

[link]


Az "Indy" a táma, amit én használok, két oszlopos, könnyen testreszabható:

[link]


Lejebb görgetve pedig a "Background" menüre rámész, "Choose a photo" (fontos, hogy ha nem ismétlődő, mozaikos hátteret szeretnél, akkor nagy képet ments le a gépedre (1024x768-tól számít nagynak)), válaszd ki a gépedről a lementett képet, amit háttérnek szeretnél:

[link]


2. Ugyanitt tudsz választani témák közül, amik más-más elrendezésűek. Vannak ingyenesek, és fizetősek is. Menj végig rajtuk, és válaszd ki, amelyik neked legjobban tetszik. :)


3. Erre sajnos nem tudok válaszolni, megadom másnak a lehetőséget... :)

2014. aug. 19. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:) Sokat segítettél:)
2014. aug. 19. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!