Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnátok pár tippet adni...

Tudnátok pár tippet adni ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ask.fm-ről van szó.Eddig nagyon 'jól ment',de most kb 1 hete már nem kérdezett senki,semmit,és (a majdnem 400 követőm ellenére) nem lájkolt senki.Nagyon idegesít,pláne amikor látom hogy a 'celebeknek' hány kérdésük jön egy perc alatt..(kb annyi,mint nekem 2-3 hét alatt...) Pedig önmagamat adom,kedves,segítőkész vagyok,de mégsem figyel fel rám senki,ráadásul az a majdnem 400 követő egyike sem 'aktív'..Annyira jó lenne mindíg úgy felmenni,hogy vann +20 kérdésem..Mert legalább tudnám,hogy vannak emberek akiknek fontosak a válaszaim..Van ötletetek hogy hogyan érhetnén el ezt?

2014. aug. 19. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt kamaszok része be írd .
2014. aug. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
részbe*
2014. aug. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kedves vagy, de bűn ronda.

Tegyél ki pucsitós, kacsaszájjas tükörbe vakuzós képeket. Egyből kérdeznek tőled.

2014. aug. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ja,jogos csak "sajnos" nem vagyok ilyen..De azt hittem,hogy ahhoz,hogy ezt megállapítsd,ahhoz azért megvan az alap intelligenciád,de látom nincs..Ráadásul látatlanba ítélkezel,ami nagyon gusztustalan..

Az egyik nem tud írni,a másik meg egy unintelligens paraszt..Hm,szép felhozatal..Köszönöm az "értelmes" válaszokat..(ha egyáltalán azoknak lehet nevezni ezeket a szart érő mondatokat..)

2014. aug. 20. 14:48
 5/10 SimkoL ***** válasza:
Magadat minősítetted a kommenteddel. Ezek után ne is csodálkozz.
2014. aug. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Celeb akarsz lenni..?Az agyad megvan hozzá!Csak pont nem téged karolt fel az internet.
2014. aug. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Magamat minősítem?Hm..Biztos vagy te ebben?

1.)Én vagyok az,aki nem tud írni?Nem

2.)Én ítélkezek látatlanba?Nem

3.)Én vagyok teljesen értelmetlen?Nem

4.)Én írok bántó dolgokat ok nélkül?Nem

Akkor miről is beszélünk?:)


Nem a 'celeb'-ség a lényeg.De ezt is leírtam..Nem azért csinálnám,hanem mert szeretném tudni,hogy vannak emberek,akiket érdekelnek a válaszaim.Nehéz lenne csak egy kicsit is a sorok közé látni és megértni,hogy mit olvasol,Kedves utolsó?!

2014. aug. 20. 19:21
 8/10 SimkoL ***** válasza:
A te problémádnak semmi köze a számítástechnikához.
2014. aug. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1.(nem másoltam ki)

"2.)Én ítélkezek látatlanba?Nem

3.)Én vagyok teljesen értelmetlen?Nem

4.)Én írok bántó dolgokat ok nélkül?Nem

Akkor miről is beszélünk?:)"

1. ha arról az egy a -ról beszélsz bocsánat.

2.Te is látatlan vagy.(írj privátot megtudod)

3. Számítástechnikai részbe nem írunk ilyen kérdést. A számtech részbe nem írunk olyanokat ,hogy:"Nagyon idegesít,pláne amikor látom hogy a 'celebeknek' hány kérdésük jön egy perc alatt..(kb annyi,mint nekem 2-3 hét alatt...) Pedig önmagamat adom,kedves,segítőkész vagyok,de mégsem figyel fel rám senki,ráadásul az a majdnem 400 követő egyike sem 'aktív'..Annyira jó lenne mindíg úgy felmenni,hogy vann +20 kérdésem.."

4. Bocsánat.

2014. aug. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen,azzal (is) van bajom.Szerintem az alap intelligenciához hozzátartozik,az hogy valaki tudjon írni.

Ekkora hülyét,mint te édes Istenem..Nekem nem az a problémám,hogy látatlanba ír,hanem hogy látatlanba ÍTÉLKEZIK!Nagyon megterhelő lenne olvasni?!

Rossz kategória?Beírod Google-ba,hogy "Ask.fm gyakorikérdések" (csak pár ilyen kérdés van) mindenki ebbe írta,talán mert máshoz nagyon nem lehet..De igen,köss bele ilyen apró dolgokba,ahhelyett hogy megtanulnál írni..További szép napot:)

2014. aug. 20. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!