Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tippet/Tanácsot szeretnék...

Tippet/Tanácsot szeretnék kérni fogyással kapcsolatban. Mi az eredményes fogyás titka?

Figyelt kérdés
Annyi mindent hallani hogy már nem tudom melyik lenne a jó.Minimum 5.- de 10 kg-ot fogynom kell.23 éves nő vagyok,160 cm és 70 kg.Szóval a test alkatomhoz képest elég rossz arány.(Köszönhető a lustaságnak,és fél éve fogamzásgátlót szedek azóta jött fel rám "pár"kiló.Ülő munkát végzek napi 8-10 órában,sokat nem mozgok...Arra gondoltam hogy itthon tornázok.Viszont ez csak az első lépés,a táplálkozásnak nagy szerepe van.Nem tudom mennyit egyek reggel,délben napközben,na és persze azt sem hogy mit.Valaki azt tanácsolja reggel egyek bőségesen,délben keveset este meg semmit,valaki szerint egyek normálisan bármit mint eddig csak mozogjak/tornázzak.Na most akkor hogy is van ez? A Jojó effektust nagy ívben el akarom kerülni!

2014. jún. 5. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:

lehet,hogy annyi mindent hallani,de egy értelmes ember pontosan tudja,hogy a többlet kalória bevitel ami hizlal,azon belül is a gyors szénhidrát.

vagyis a gabona és a cukor.

ezeket kell kivenni az étrendből.

célszerű lenne 3 óránként enni és ez tartalmazzon fehérjét és rostot.

pl

1.3 főtt tojás paradicsom paprika

2.cukkini fasírt,brokkoli

3.cukkini fasírt,karfiol

4.cukkini fasírt,zöldség

5.tojás protein turmix edzés után

6.3 tojásból rántotta,kókuszzsírban mellé paradicsom,vagy paprika.

a fasírtot így tudod elkészíteni-

[link]

de mehet helyette grillezett,párolt csirkecomb,vagy csirkemell,csak a fasírt hosszabb távon ehetőbb.

ha nem akarsz főzni,akkor jó a csirkemell sonka,tarja paradicsommal,paprikával ugyanúgy.

de a lényeget gondolom levetted ami a fehérje és a zöldség.

2014. jún. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!