Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől lassult le hírtelen az...

Mitől lassult le hírtelen az internetem?

Figyelt kérdés

Üdv!A problémám a következő.

Kb 1-2 hete hirtelen az internet-em letöltési és böngészési sebessége drasztikusan lelassult,pl:eddig tudtam Team Fortress-ezni semmi lagg nélkül most meg 1-2 perc és laggolok nem tudok semmi tenni,aztán eddig a letöltési sebességem 12kb/s volt (tudom nem vmi gyors de mobilnet)aztán mostmár csak 4 max 5kb/s először vírusokra és kémprogramokra gyanakodtam vírus-t a számítógép nem talál kémprogramot szintén aztán gondoltam valami nincs jól beálítva megnézem minden jó aztán letöröltem a netet és ujra telepítettem szintén semmi..Mostmár a teljes számítógép ujra telepítést fontolgatom egyszerűen nem tudom mi a baj más nem használja a netet csak én .Remélem valaki megtudja válaszolni a problémámat :) Válaszokat előre is köszönöm (zöld kéz persze nem marad el ;) )



2014. aug. 20. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy (mobilhálózatról lévén szó) egyszerűen rosszabbak a körülmények? Rossz időjárás, valami leárnyékolja a sticket, stb.
2014. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

12kbps biztosan nem volt, az már tényleg nagyon lassú..

Megnézhetnéd, mennyi a garantált sebességed, és - mobilnetről lévén szó - megoldást szerintem ne nagyon várj.

2014. aug. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mobilnetnél a garantált sávszélesség 0 Mbps. Leírom mégegyszer: nulla Mbps.
2014. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De tényleg 12kb/s volt és hogy tudom megnézni hogy leárnyékolja-e valami a "stick"-et? amúgy garantál sebesség fogalmam sincs
2014. aug. 20. 20:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Csökkent a térerő?
2014. aug. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom eggyik napról a másikra hihetlen lassú
2014. aug. 20. 21:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt elhiszem. Én már a 12 kB/s sebességnél is belehalnék az unalomba két weboldal között.

De ha nem ismerünk ilyen infót, hogy előtte erősebb volt-e a térerősség, akkor nem sok mindent lehet mondani.

2014. aug. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom:/ Akkor a teleszarnál van a gond nem nálam?
2014. aug. 20. 21:44
 9/10 A kérdező kommentje:
És ha ujratelepítem a gépet az megoldja a gondom?
2014. aug. 21. 09:44
 10/10 A kérdező kommentje:
nincs több válasz?:c
2014. aug. 21. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!