Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodafone hordozható wifi...

Vodafone hordozható wifi routert vettünk. Asztali pc nem tud vezeték nélkülire csatlakozni. Hogyan tovább? Részletek lent!

Figyelt kérdés
R208-as modell a router, nincs rajta LAN kábel csatlakozó, ergó nem tudom hálókártyára kötni. USB-vel tudom a géphez csatlakoztatni, feltelepít egy csomó illesztőprogramot, de internetelérés nincs. Lehetséges lenne így USB-vel megoldani, vagy kénytelen leszek USB-s jelvevőt vásárolni?

2014. aug. 21. 00:23
 1/8 anonim válasza:
Ugyan ez a helyzet van nálam is, szerintem az USB-s jelvevő lesz a megoldás mindkettőknek. Eddig abban reménykedtem, hogy az USB-s csatlakozással ad internetelérést is, de látom írtad, hogy sajnos nincs. Most még a nyár végéig királyság van, mert itthon a bratyó gépe, ami veszi a wi-fi jelet, de az én régi ócska laptopom sajnos nem...
2014. aug. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 SimkoL ***** válasza:
Nem értelek benneteket. Tökéletesen működik a net ha USB-n keresztül a géphez van kapcsolva. Nekem is ilyen van. Mit csináltatok vagy nem a rácsatlakozás után ?
2014. aug. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én személy szerint még nem próbáltam... De így felcsillant a remény, hogy nem kell USB jelvevős cuccokat vennem.
2014. aug. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 SimkoL ***** válasza:
100%
Op. rendszere válogatja, nekem XP alatt bekavart, hogy a hálókártya rá volt dugva egy routerre, azt letiltottam - valószínű azt tekintette elsődlegesnek - és ment, megy. Win7 alatt elsőre ment hálókártyával is, itt egy kicsit a megosztás miatt kellett szórakozni a beállításokkal, mert a hálókártya IP címét nem az én tartományomba tette. Átírtam, azóta tökéletesen működik a megosztás is kábelen és a Wifi is.
2014. aug. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Minden hálózatot letiltottam, újratelepítettem az illesztőprogramokat és így most ott tartok, hogy nem észlel semmilyen internetkapcsolatot ...
2014. aug. 21. 09:59
 6/8 SimkoL ***** válasza:
Elindítottad a programját is ? Böngészőbe: 192.168.0.1
2014. aug. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Probléma megoldva! Átdugtam a hátsó USB csatlakozóba, így faszán megy minden :) köszönöm a segítséget!!
2014. aug. 21. 10:16
 8/8 SimkoL ***** válasza:
Szívesen, elképzelhető, hogy kevés volt az áram az előlapin.
2014. aug. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!