Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok internetezni Samsung...

Nem tudok internetezni Samsung Star II. telefonomon. Azt írja hogy DNS hiba. Mi a megoldása?

Figyelt kérdés

#hiba #DNS #Samsung Galaxy II
2014. aug. 21. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Töltsd le az Opera Mini-t. Egyébként sokkal gyorsabb java-n, mint ezeknek a Samsungoknak a böngészője. Ha azzal sem megy, akkor valahonnan szerezd be a szolgáltatódtól az internetbeállításokat.
2014. aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom letölteni az Operát, mert nem megy a NET rajta.

Amugy nem androidos, hanem hagyományos.

2014. aug. 23. 22:00
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja,,, és Routeren keresztül neteznék.
2014. aug. 23. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Arra a telefonra is van Opera Mini. Azért írtam, hogy "java-n", mert ezekre a telefonra java programokat lehet telepíteni.

[link]

Gépről töltsd le erről a linkről, majd másold és végül telepítsd a telefonodra. Ha ezzel sem megy, akkor a szolgáltatódtól valahogy szerezd be a beállításokat. (Azokat az Opera Miniket válaszd, amik mellett nincsenek zárójelek, tehát maradt az Opera Mini 4.5 és a 8. Először a 4.5-öt próbáld meg a .jar és a .jad telepítővel is, én korábban egy S3370-en használtam a .jar-t, de elvileg, ha a .jad-t telepíted akkor nem jelenik meg a virtuális billentyűzet.)

2014. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, most nézem, hogy Router-en (WiFi-n) neteznél. Ez esetben, gépen megy a net? Ha igen, akkor én kifogytam az ötletekből, mert elvileg, amikor csatlakozol, akkor magától beállítja.
2014. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem sem megy wifi-n a netem.
2014. aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem megy a gépen WiFi-sen, de a telón nem
2014. aug. 26. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!