Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A közösségi oldalon be lehet...

A közösségi oldalon be lehet azt állítani, hogy a képeket amin bejelöltek bizonyos listák ne lássák? Vagy ezt az szabja meg, aki engem bejelölt?

Figyelt kérdés
Ergo ha azt szeretném h pl a családtagjaim ne lássanak meg bizonyos képeket, amit a barátaim készítenek..annyit tehetek, h megkérem őket h ne jelöljenek be rajta..
2014. aug. 21. 20:40
 1/2 anonim válasza:
44%

Azt be lehet állítani,hogy csak akkor jelenjen meg az idővonaladon,ha te azt engedélyezted.

Szóval amikor haverod feltölt egy képet és bejelöl kapsz egy értesítést,hogy engedélyezed-e,hogy megjelenjen. Te ennyit tudsz tenni. A kép feltöltője tud külön emberekre kivételt tenni.

Ezért is nem kell olyan képeket feltölteni amit valami miatt nem szeretnéd,hogy bizonyos emberek lássanak.

2014. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen..én is így sejtettem, de reménykedtem valaki hátha okosabb nálam :)
2014. aug. 21. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!