Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet leszokni bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet leszokni bizonyos emberekről?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek valakit (nem szerelemből), de tudom, hogy nem szabadna ennyire szeretnem, mert mindig csak csalódok.

Nagyon fontos nekem, viszont soha nem lehet az "enyém".


Itt csakis szeretetről van szó, tehát NEM szerelem. Azonos neműek vagyunk, tehát nem kapcsolatot keresek nyilván!!! Nem vagyok meleg!!!


2014. júl. 29. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért akarnád,hogy a tiéd legyen?
2014. júl. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyilván nem szó szerint az enyém, azért raktam idézőjelbe.
2014. júl. 29. 20:40
 3/4 anonim válasza:
hát a legkézenfekvőbbnek a nem vagy ritkábban találkozás tűnik.. ha azt mondod soha nem lehet a "tied"
2014. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mégis mit értesz az alatt, hogy a "tied"?
2014. aug. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!