Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti egyet értetek azon állításs...

Benhb kérdése:

Ti egyet értetek azon állítással, miszerint bizonyos kezdőtőke nélkül lehetetlen jó videósnak lenni?

Figyelt kérdés
Én szerintem, legyen akármilyen jó ötlet egy videóhoz, egy jó kamera/mikrofon/gép nélkül elég lepukkant hatást kelt. Ezért is mondják sokan, hogy előbb pénzt szerezz, utána készíts videót. Ti egyet értetek ezzel?
2014. aug. 21. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Egyet. Főleg hogy gyűlölöm a homemade videókat.
2014. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd, mindenre van megoldás. Ehhez szerintem elég egy "Pivot" nevű program: https://www.youtube.com/watch?v=U4GPQ8vHqTs


Vagy ha nem, akkor is meg lehet csinálni egy kisebb programmal, ami azt jelenti, hogy, ha 8,5 millió megtekintést elosztasz 1000-el (vagyis átlagosan egy partnercég 1000 megtekintés után 1 dollárt ír jóvá a számládra), akkor kapsz 8500 dollárt, amiből vehetsz egy olyan gépet/kamerát, stb, amivel már rendesen tudsz keresni.


Hozzátenném, ezzel a videóval, amit fent linkeltem, 8 év alatt keresett annyit, de ha ezt elosztod nyolc felé, évi 1000 dollár sem kis pénz, és ha még azt is hozzávesszük, hogy harapnak az emberek a videódra, akkor könnyen lehet, hogy már 1. hónapban eleget keresel ahhoz, hogy újíts.


Ez ugye mind optimista felfogás, de ha nem küzdesz a pénzedért, akkor lehet akármilyen jó géped, nem fogsz soha annyit keresni, amennyit fentebb leírtam. Tudod tartja a mondás, "becsületes módon hirtelen meggazdagodni nem lehet"!

2014. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan dolog, hogy milyen videós?


Gameplay? Ahhoz természetes hogy kell egy csúcs gép, hogy ne azt kelljen nézni ahogy valaki low-on szerencsétlenkedik.


Játékbemutatók, filmbemutatók? Ott lehet amatőrebb módon is, ha érdekes mellette a bemutatás, pl RosszpcJátékok...ott sincs semmi extra cucc.


De mondjuk egy Videómánia szinthez nem árt ha van egy jó kamera, programok, és legfőképp tudás.


De ez az élet minden területén így megy, nem csak a videózásnál.


Hiába szeretek fotózgatni, telefonnal nem fogok olyan képet csinálni 3 megapixellel, mint egy komolyabb fényképezővel. Persze ide is kell a tudás, egy idő után egy olcsóbb gép kevés lesz, és nem tudod lefotózni úgy és azt amit szeretnél.


De ugyanez van pl a 3DModellezés, animáció, ilyesmi téren is. Egy egyszerűbb jelenetet gyenge gépen is összehozok, de komolyabbakhoz meg egy erőmű is kevés lehet.


Vagy mondjuk biciklizés...ahhoz hogy eltekerjek a boltba, elég egy olcsó bringa is, de azzal nem fogok terepen lejönni egy hegyről.


Nem mondom hogy tőke nélkül lehetetlen bármi, de biztos hogy jobb ha van egy alap eszközkészleted, és mellé egy elég jó tudásod is, mert anélkül szart nem ér a sok cucc.

2014. aug. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!