Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on hogyan lehet...

Facebook-on hogyan lehet megcsinálni hogy csak a keresztnevem lássák?

Figyelt kérdés
Már láttam sok és egyre több embernél, hogy csak a keresztneve, vagy csak 1 random név volt kint. De nem arra gondolok, hogy beírja a felét keresztnévnek a másik felét vezetéknévnek, hanem hogy egyben szerepel ott és csak az az egy név.
2014. aug. 23. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
nem tudom, mitől leszel ezzel menőbb...aztán amikor majd rájösz, hogy valami normális név kéne mégis, hogy komolyan vegyenek, akkor meg hisztizel, hogy a fb nem engedi többször megváltoztatni a nevet, csak ha új profilt regisztrálsz.
2014. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos ezzel egy cseppet sem lettem okosabb. Azt hittem nem kell átírni csak simán el lehet valahogy rejteni a vezetéknevem, de nem találtam sehol ilyen opciót. Vagy te értettél félre engem.
2014. aug. 24. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!