Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Magas a pingem (100 körül)...

Magas a pingem (100 körül) főleg hétvégén. Nézegettem és nem tudom biztosan arra fogni, hogy túl sokan használják, hisz másoknak rendben vannak a pingek. Mi lehet az ok? Esetleg valami vírus, vagy már rég óta ugyan az az Op rendszer van?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem túl sok "net-zabáló" program megy.

Pl. msn, torrent kliens, akár vírusirtó, stb.


De lehet a szolgáltatóddal van a baj, melyiknél vagy?

És hol méred a pinged, hol írja, hogy 100?

2010. jan. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Próbáltam programokat bezárogatni, nem használt...

T-online-nál vagyok...

Pl játékban elég könnyen észrevehető (fps), ha nagy a ping illetve speedtesten is írta...

2010. jan. 16. 14:35
 3/4 A kérdező kommentje:

Üdv.

T-Onlinenél vagyok és már megesz lassan az ideg!

Péntek estétől kezdődik.. 140-150es pingek, melyek lemennek 21-22 óra után normálra.

Fog jönni a "szerelő".

Biztosíthatlak, hogy nem a gép, nem vírus, nem operációs rendszer okozza, mert kb 1 hete vettem új wincsesztert, rajta új oprendszerrel és ugyan ezt csinálja.

Leginkább azért idegesít, mert 1-2 hónapja kötöttünk 1 éves szerződést t-onlineval.

Lenne egy kérdésem, amit meg is fogalmazok itt is, hogy ha ilyesfajta problémám van szolgáltatóval szemben, mit tehetek, hogy mihamarabb javítsák, mert azthiszem nem ezért fizetem a rohadt netet.

2010. jan. 29. 19:53
 4/4 A kérdező kommentje:
jah, h ez én voltam, te jó ég :D
2010. jan. 29. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!