Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-nak van valamilyen...

3537445 kérdése:

Youtube-nak van valamilyen ügyfélszolgálata?

Figyelt kérdés

Én kifejezetten arra gondolok, hogy ha van valami, ami nem szerzői jogi vagy ilyen "gyakrabban előforduló" probléma akkor hova lehet azzal fordulni a youtube vagy esetleg a google berkein belül.

Egész pontosan az történt, hogy egy angol nyelvű videóm magyar feliratán dolgoztam, közzétettem és akkor lehetett is látni rendesen. Aztán pár óra múlva már a 18 perces videóból mindössze 20 másodpercnek maradt meg a felirata, azt viszont nem tudom, hogy miért pont az a néhány másodperc maradt meg.

Az alkotói studióban írtam egy jó hosszú levelet a Visszajelzés küldésénél, de abban nem bízok, hogy azt akárki elolvassa valaha is és mivel nem akarom újra meg újra feliratozni akárhányszor gond van, jó lenne valami admint vagy hasonlót találni aki tud ezzel foglalkozni.



2014. aug. 26. 23:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!