Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Új UPC routeres modem port...

Új UPC routeres modem port nyitás segítség. (? )

Figyelt kérdés

Tegnap hozták meg, beüzemeltük, működik rendesen, de nem értem hogy most akkor ez a portnyitás hogy van.. így néz ki: [ [link] ]


A portot amire meg akarom nyitni melyikhez kell írni? ( a 25565 portot akarnám megnyitni, hogy mások is fel tudjanak jönni.)

Mielőtt írnátok azt, hogy a whatismyip.com-on nézzem meg az iP-met, és arra nyissam meg a portot, előtte feltöltöttem ezt is: [ [link] ]


Normális válaszokat előre köszönöm!


2014. aug. 29. 12:31
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
Az első képen lévő beállítás a helyes. Oda azt kell írni helyi hálózati IP címnek, amelyik gépnek megy a csomag. A külső IP teljesen mindegy mi, nem kell beírni sehova.
2014. aug. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az első képen van, úgy csináltam meg, és nem tudnak rá felcsatlakozni. :/
2014. aug. 29. 13:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha ez az Ubee vagy Technicolor típusú router, akkor abban nagyon problémás a portnyitás. Senkinek se működik.

A megoldás az hogy veszel egy saját routert, a UPC-s eszközt bridge módba rakod, a saját routert rákötöd, majd azt beállítod.

2014. aug. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké. köszi. elmondanád hogy még hogy csináljam meg azt a bridgelést?
2014. aug. 29. 17:13
 5/8 anonim válasza:
Ja én sem tudom beállítani a portot, hiába nyitod meg szar az egész.
2015. jan. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem se működik a UPC routeren a portovábbítás.
2015. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
már működnie kell. :D hacsak nem állítottad át a bridgelt kártyát. :D am meg ez eléggé régi kérdés, nem? :D UHH :O *o* első gyakos kérdésem *o*
2015. okt. 28. 07:57
 8/8 anonim ***** válasza:
2015. okt. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!