Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kaptam egy smst, amiben egy...

Kaptam egy smst, amiben egy ötjegyű szám állt, és hogy ez a megerősítő kódom facebookhoz. Ez mi? Nem csináltam semmit. Valaki megadhatta a telefonszámomat valamihez?

Figyelt kérdés

2014. aug. 30. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
ha te nem, akkor igen, valószínű valaki más megadta a te számodat a facebook-jához gondolom véletlenszerűen.
2014. aug. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez jó ugyan is most megtudod nézni ki az
2014. aug. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hol tudom megnézni?
2014. aug. 30. 18:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudod megnézni, ez hülyeség.
2014. aug. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérsz egy jelszó emlékezetet öt be írsz párszor rossz emailt de mindig ugyan azt meg fals jelszavakat ekkor kifogja dobni hogy írd be az azonosítót amit SMS be kaptál

Innentől már kreativitásodra bízom

2014. aug. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt ez csak akkor működik, ha már meg van erősítve a fiók és a telefonszám kapcsolata, amihez alapból bejelentkezve kell lenni.

Másrészt ha ez belépési kód is lenne, akkor is tudni kéne, kihez tartozik, ugyanis nem lehet csak egy kóddal belépni bárkinek a facebook-fiókjába.

Szóval fogadd már el, hogy hülyeséget beszélsz.

2014. aug. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ment neked a zöld
2014. aug. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azért köszönöm mindenkinek :)
2014. szept. 1. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!