Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Facebookon elkérte tőlem egy...

Facebookon elkérte tőlem egy fiu a telefonszámomat, de én nem szeretném neki megadni. Hogyan mondjam meg neki szépen?

Figyelt kérdés
kb.fél éve vagyunk "jóba",csak az a baj,hogy én nem nagyon csípem..nem szeretek vele beszélgetni facen...telón meg pláne..://

2013. szept. 17. 12:17
1 2 3 4 5
 1/43 Zakathol ***** válasza:
100%
Bocsi, de nem szeretném megadni a telfonszámomat. Csak a közeli ismerőseimnek szoktam.
2013. szept. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
50%
én anno az iskolában bárki telószámát meg bírtam szerezni, úgyhogy ha nem te adod meg neki, akkor valaki más fogja :D
2013. szept. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
legyél határozott. és ne hagyd, hogy rádtelepedjenek emberek. minek kíméled a lelkét? annyi agya sincs, hogy rájöjjön, hogy nem csíped. mondd meg neki, hogy nem csíped és nincs kedved vele beszélgetni és kész. nem vagy te teréz anya, hogy mindenkinek megfelelj. ha nem tanulsz meg nemet mondani, mindenki rád fog telepedni, melóhelyen kihasználnak, stbstb.
2013. szept. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nem tartunk ott hogy megadjam a telefonszámom ritkán adom meg és csak arra az esetre ha nagyon fontos de itt facen ugy is elérsz ha szeretnél valamit nyugodtan ird le és majd válaszolok
2013. szept. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
és ha megkérdi, hogy miért, akkor mondd meg neki, hogy nem vagy köteles megindokolni.
2013. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek!! szerintem az utolsót ill.az utolsó előttit bedobom neki! kösziköszi!:D
2013. szept. 17. 12:23
 7/43 A kérdező kommentje:
de különben nem bunkóság igy megmondani neki???:o
2013. szept. 17. 12:23
 8/43 anonim ***** válasza:
"Bocs, de nem nézel ki elég jól ahhoz, h megadjam a számomat." Ez legalább őszinte.
2013. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
azt mondtad nem csíped nem? akkor minek pazarolnád rá az energiáidat? szerintem amúgy nem bunkóság, de attól még besértődhet. de az nem kell, hogy téged érdekeljen, nem vagy neki senkije és nem tartozol neki semmivel. az egyébként nem bunkóság, hogy sejti rólad, hogy nem jön be neked és még sem hagy békin? szerintem sokkal nagyobb bunkóság.
2013. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
de ő azt hiszi,hogy én bírom őt..:// nagyon szar helyzet....de már télleg elegem van abból,hogy mindig ÉN feleljek meg mindenkinek....
2013. szept. 17. 12:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!