Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet problémám abból, ha...

Lehet problémám abból, ha nemzetközi torrent-oldalakról töltök le (pl. extratorrent, piratebay) és nemcsak magyar torrent-oldalakról, mármint büntethetnek érte?

Figyelt kérdés
2014. szept. 1. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy pont téged figyelnek. :)

És szerintem nem rossz, hogy vannak torrent oldalak, mert így legalább letöltöm a tartalmat kipróbálom ,ha tetszik megveszem, ha nem akkor törlöm.

Minden játéknál,programnál így kéne működnie a rendszernek. Letöltöd kipróbálod, aztán ha tetszik, akkor támogatod őket pénzel, vagyis megveszed.

A boltban sem veszünk látatlanban semmit nem?

Gondoljatok bele vennék egy autót kipróbálás nélkül?

Nem....

Nem értem miért gondolják a kiadók és a hatóságok, hogy látatlanban kellene vásárolnunk digitális tartalmat.


Arról nem is beszélve hogy az unio miatt nem is dollárban hanem euroban kell vásárolni.Pedig 20 dollár az nem igazán egyenlő 20 euroval. (ez most a steamről szólt)

2014. szept. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja, még egy gondolat:

Az viszont undorító hogy torrentes tartalmakkal keresnek pénzt.

A fasziletölti a játékot, aztán gameplay-t csinál belőle, amivel pénzt keres a youtube-on.

Nem tudom írjak-e neveket, szerintem észrevehető, hogy ki lopja így a pénzt.

Ez már viszont szerintem komoly bűncselekmény.


Á mondok nevet, mert ez így nem jó.

Pl: http://www.youtube.com/user/woszkar

Vagy: http://www.youtube.com/user/KRISZHD

Stb.... még vagy 1000 felhasználó itt az országban.


Tirexi viszont legalább tiszta, Ő megvásárolja a játékokat és Herby is pl.

2014. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!