Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Fészbúkon egy harmadik...

A Fészbúkon egy harmadik személy csak úgy beleolvasgathat az én privát beszélgetéseimbe?!?!

Figyelt kérdés

nem épp legális témákról beszélgettünk két barátommal tegnap éjjel,és ma ahogy bejelentkeztem megnézni mit írtak még az ismerősömtől 6 üzenet helyett egy ilyen üzenet fogadott....


Ez az üzenet már nem érhető el, mert sértő vagy kéretlen tartalomként azonosították



ők csak úgy olvasgathatnak bárki privát magán levelezésébe fészbúkon???



2014. szept. 1. 13:01
1 2
 1/13 anonim válasza:
Igen, mi ezzel a baj?
2014. szept. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mert nem vagyok se terrorista se bűnöző,de még ha az is lennék akkor se tartozik másra hogy én mit beszélgetek és kivel..
2014. szept. 1. 13:05
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne használd 3. fél (itt: Facebook) szoftverét...

Egyébként honnan kéne tudniuk, hogy nem vagy terrorista? Mert azt mondod? Esetleg írásba is adod?

2014. szept. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Tengor ***** válasza:
Igazából te használod "csak úgy" - valójában az adataidért cserébe, az ő rendszerüket. A saját rendszerükben azt csinálnak, amit jól esik (illetve amit a szerződés megenged, de te elfogadtad, hogy azt csinálnak, amit akarnak).
2014. szept. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Tessék, jó olvasást!


[link]

2014. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
értem jogos.. akkor esetleg házi IRC szerveren vagy hol beszélgethetek úgy hogy azt csak én ,és a másik fél lássa és olvashatja el?
2014. szept. 1. 13:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi van, ha valamelyik barátod jelezte, hogy számára sértő, vagy kéretlen az üzenet?
2014. szept. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha netre felcsatlakozol, valaki latja mit csinalsz. Amennyiben illegalis dolgokrol szeretnel csevegni azt javaslom ne a neten tedd.
2014. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Senki nem olvasgatja a beszélgetésedet. Valószínű, hogy volt benne egy link (akár automata vírusos), amit mások, máshol a facén jelentettek, aztán a Face mindenhonnan törölte.
2014. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Tengor ***** válasza:
#6, a saját IRC jó lehet, ha SSL titkosítást használsz hozzá. Viszont ha valamelyik kormány szerv vadászik rád, akkor oda az is kevés lesz :)
2014. szept. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!