Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Fészbúkon egy harmadik...

A Fészbúkon egy harmadik személy csak úgy beleolvasgathat az én privát beszélgetéseimbe?!?!

Figyelt kérdés

nem épp legális témákról beszélgettünk két barátommal tegnap éjjel,és ma ahogy bejelentkeztem megnézni mit írtak még az ismerősömtől 6 üzenet helyett egy ilyen üzenet fogadott....


Ez az üzenet már nem érhető el, mert sértő vagy kéretlen tartalomként azonosították



ők csak úgy olvasgathatnak bárki privát magán levelezésébe fészbúkon???



2014. szept. 1. 13:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Természetesen a FB nem olvasgatja a beszélgetéseket, egyrészt nincs rá kapacitásuk, másrészt nem tudnak magyarul :)

Arról lehet szó, amit egy korábbi válaszoló írt, hogy egy később letiltott linket tartalmazott az üzenet.

2014. szept. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem valószínűleg szavakra is szűr.

Régebben hallottam, hogy pl. azt is figyeli, hogy nem beszél-e egy 14 éves mondjuk egy 50 évessel (pedofília-gyanú), persze gondolom ott is továbbszűrik szavakra...

2014. szept. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
értem köszi fiúk lányok
2014. szept. 2. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!