Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 7 internet ikonhiba?!

Windows 7 internet ikonhiba?!

Figyelt kérdés

Kép: [link]


Na szóval az a lényeg, hogy kapcsolódok a nethez és megy is, használom, de azt mutatja, hogy nem. Mi lehet a gond?



2014. szept. 5. 12:02
1 2
 1/11 P.O.C. ***** válasza:
Semmi probléma nincs, az a kis számítógép ikon az értesítési ikonoknál, aminek szélén piros x van. Az a vezetékes hálózati kártyának van, azt mutatja hogy épp nincs beledugva a hálózati kábel.
2014. szept. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 P.O.C. ***** válasza:

Ne privátba!


"Értem, de hogyan lehet úgymond "megjavítani", hogy ne így nézzen ki."


Az értesítési ikon mellett (jobb alsó sarok), lesz egy felfele mutató fehér nyilacska, rákattintasz jobb egér gombbal --> Értesítési ikonok testre szabása..

Itt beállítod miről szeretnél értesítést kapni. Ha hálózatnál csak értesítést kérsz, nem fogod látni azt a nagy csúnya ikont.

2014. szept. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Oké-oké. Megértettem. De mi hozta ezt elő? Vagy miért ezt érzékeli?
2014. szept. 5. 14:22
 4/11 A kérdező kommentje:
"Vagy miért ezt érzékeli?" Mármint azt, hogy nincs net, vagy nem kapcsolódik a hálózathoz.
2014. szept. 5. 14:23
 5/11 P.O.C. ***** válasza:

Már mondtam, hogy ez a VEZETÉKES HÁLÓZAT ikonja. Te pedig VEZETÉK NÉLKÜL, WIFI -vel csatlakozol.

Windows 7 alatt, a sikeres Wi-Fi csatlakozást, mikor kijut a gép az internetre, ilyen ikonnal van jelölve:

[link]


Szép fehér, és a csíkok jelzik a jelerőset.

Remélem így már sikerült felfognod.


Tehát semmi tennivalós nincs, a géped megfelelően működik ahogy mindenki másé.

2014. szept. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

VEZETÉKES HÁLÓZATom van és NEM WIFI-VEL CSATLAKOZOM.


Érted? :D

2014. szept. 5. 16:49
 7/11 P.O.C. ***** válasza:

Ezt egy büdös szóval nem mondtad eddig!

Az első képen amit linkeltél egy vezeték nélkül hálózat látszott RouteAir neven, amihez csatlakozva is voltál.

Ezért gondoltam, hogy a Wi-Fi -vel van bajod.

Lehettél volna kicsit egyértelműbb!


Amúgy nekem is volt már olyan, hogy vezetéken volt net, de az ikon nem jelezte, persze én nagy ívben tettem rá, aztán egyszer csak pár hét után magától megjavult.

2014. szept. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem elég egyértelmű, hogy a "RoutAir" az csak egy elnevezés... Avagy elneveztem ennek.
2014. szept. 5. 18:03
 9/11 P.O.C. ***** válasza:

Tök mindegy minek nevezted el, a képen úgy látszik, hogy csatlakozva vagy rá.

De tudod mit hagyjuk, én feladom, olyan embernek nem lehet segíteni, akiből minden infót harapófogóval kell kihúzni.

2014. szept. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"De tudod mit hagyjuk, én feladom, olyan embernek nem lehet segíteni, akiből minden infót harapófogóval kell kihúzni."


Ezt komolyan mondtad? :D


Olyan egyértelmű volt, és csak 2 cseszett dolgot nem tudtál az már harapófogós kikérdezés. De tudod mit hagyjuk, aki már innentől "feladja".

2014. szept. 5. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!