Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aki kapott az UPC-től ilyen...

Aki kapott az UPC-től ilyen postai levelet, az mit tegyen?

Figyelt kérdés

"Élvezze otthonában a vezeték nélküli internetezést"

1. A modem kézbesítése, 2. A modem cseréje


Kaptam ezt a levelet, semmi mást (még), most mit kell csinálnom pontosan? A Postától kábelmodemet még nem kaptam.


2014. szept. 6. 10:06
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Lép velük kapcsolatba 1221 -es számon és kérdezd meg.

Ha pénzbe kerül, vagy az internet előfizetési díj emelkedésével, akkor ne foglalkozz vele, mert egy 4 ezer fontos Wi-Fi routerrel kiváltható ez az egész szolgáltatás.

2014. szept. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Annyi az egész hogy küldenek neked egy HGW-t ( WiFi-s modem-router egyben ) eszközt a jelenlegi modemed helyére.

Ez az egész ingyenes. Nem jár plusz költséggel.


Muszáj lesz felraknod az új eszköz mert a régi modem MAC címét törölni fogják a rendszerből, így nem fog tudni felregisztrálni.

2014. szept. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Te is kaptál ilyet? Először kiküldik, vagy először a laptopon kell valahogy regisztrálni ezt, vagy hogyan? Köszi
2014. szept. 6. 12:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, kaptam.

Semmit nem kell csinálnod, csak leszerelni a régit, és felrakni az újat.

Én a régit leadtam az ügyfélszolgálaton. Nem kérték, de én ragaszkodtam hozzá, és kértem is erről igazolást hogy átvették. Nehogy aztán kiszámlázzák vagy valami ( ismerős így járt az Invitelnél ).

2014. szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor most fogok kapni egyet valamikor? És leszerelem a régi akkor, ha megkaptam az újat, és kicserélem a kettőt? Vmi olyasmit olvastam, ha jól emlékszem, hogy helybe jönnek megcsinálni. Illetve mi az a kap, ahol le van írva a modem cseréjének a folyamata akkor? Bocs a sok értetlenkedésért, nem vagyok egy műszaki-informatikai zseni.
2014. szept. 6. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!