Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sorozatbarát . Nem indulnak a...

Sorozatbarát . Nem indulnak a severek! én csinálom rosszul vagy az oldalal van hiba?

Figyelt kérdés
hali mindenki ... tegnap ujra raktam a gépem és azóta nem nagyon akar betölteni a SOROZATBARAT.ME cimü oldal ... Mindig csak az alapokat tölti be, semmi diszités meg " gombok " . de a lényeg hogy én mindig firedrive vagy videobam serveren néztem a filmeket de most azt irja hogy az aktuális részt vagy törölték vagy le tiltották. és ezért kérnék segitséget, nem raktam volna vissza valami progit vagy ? köszike

2014. szept. 7. 17:07
 1/8 CspCsj ***** válasza:
Használsz külső tűzfalat, víruskeresőt ami a netes forgalmat is blokkolhatja? Próbáld kikapcsolni! Így jó lett?
2014. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor még nem volt most raktam fell a nod 32 ... csak hogy legyen valami ...
2014. szept. 8. 20:33
 3/8 CspCsj ***** válasza:

Melyik böngészőt használod?

Chrome, Firefox, InternetExplorer, egyéb?

AdBlock vagy hasonló kiegészítő van?

Flash telepítve? [link]


Melyik sorozatot nézted?

(Firefox-szal többre is ránéztem, nincs gond)

2014. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
google chrome ot használok, de előte is ezt használtam ... igen van AD blok om de előte is volt ... ott is átfutottam hátha van valami hogy nem engedi de nem találtam semmit, próbáltam kikapcsolni az ADblok ot de akkor sem ... minden sorozatnál kidobja nekem hogy nem érhető el a videobamésafiredrive ... deaz adubi is jól ál, mert youtubet birok nézni ...
2014. szept. 9. 05:38
 5/8 CspCsj ***** válasza:
Internet Explorerrel is csinálja?
2014. szept. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazábol meg is válaszoltad....külsö szerverekre vannak feltöltve a dolgok,és hát azt a szolgáltato néha valamilyen oknál fogva törli.
2015. febr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem az oldallal van baj
2015. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Magával az oldallal nincs baj.....a külsö szerverek gazdái néha tölik a cuccot.....és azért gondoljunk brlr hány száz sorozat hány száz része van mindefelé feltöltve...a srácok nem birják mindezt követni csak ha valaki épp jelzi nekik hogy az adott résszel az adott szerveren gond van
2015. márc. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!