Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagyon nagy segítségre lenne...

Nagyon nagy segítségre lenne szükségem! Ki hajlandó nekem segíteni?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy egy kb 6 hónappal ezelőtti facebookot kellene visszaállítani, hogy az adatokat lementsem róla. Nagyon fontos lenne. Aki hajlandó segíteni, s ha csak úgy nem akar, beavatom a részletekbe is, miért annyira fontos. Addig eljutottam, hogy email címre küldene egy jelszó emlékeztetőt.....igen ám, de az az email cím már nem létezik.


(lány voltam, mielőtt le bunkó pasiztok :)



2014. szept. 8. 07:29
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Szerintem nem lehet.
2014. szept. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Tengor ***** válasza:
Esélytelen.
2014. szept. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De valahogyan......ha írok nekik esetleg??? Könyörgöm valakinek legyen már valami ötlete. Mondom....rendkívül fontos lenne.........
2014. szept. 8. 08:02
 4/22 anonim ***** válasza:

Elméletileg lehetséges lenne (mert valójában szerintem semmi nem törlődik a szervereikről, csak véglegesen inaktívvá válik), de gyakorlatilag erre nem adnak lehetőséget.


Esetleg ha írsz egy szépen megfogalmazott (angol) levelet ezekre a címekre:

privacy@facebook.com

support@facebook.com

info@facebook.com

Akkor eldől, hogy van-e valami kiskapu, de tudomásom szerint 2 hét után "törlődik" és nem lehet már hozzáférni.

2014. szept. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Tengor ***** válasza:

Csúnya lenne, ha másnak csak úgy kiadnák az ilyen jellegű adatokat.

Érdekes, hogy 6 hónapig nem volt fontos...

2014. szept. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
(úgy gondoltam, hogyha igazolni tudja, hogy az övé. én e-mail jelszót állíttattam vissza úgy annó, hogy se a kérdést se a választ nem tudtam. viszont be tudtam a supportnak bizonyítani, hogy én vagyok a tulaj, és a kérdést megadták, arról pedig eszembe jutott a válasz:) )
2014. szept. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
6 Hónapig nem volt fontos, de aki tartozik nekem nem kis összeggel, másképp nem tudom rajta behajtani, csak ha hozzáférek azon az oldalon lévő beszélgetésekhez, képekhez.
2014. szept. 8. 09:56
 8/22 Tengor ***** válasza:
#7, egy FB log mióta bizonyító erejű? Mi bizonyítja, hogy az illető ült a gépnél? Mi bizonyítja, hogy tényleg log és nem csak te írtad?
2014. szept. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ha tartozásról van szó és valóban jogos a követelés akkor érdemesebb valami ügyvéd ismerőst megkérdezni először majd ha ő is azt tanácsolja, akkor a rendőrségen próbálkozni. Elvileg az ő kérésükre visszaállítható lenne szerintem (ha bizonyítékként szolgálna az ügyben). Persze ezt ne vedd készpénznek, ez csak egy ötlet.


Azt valóban kétlem, hogy bármit is törölne a facebook. Attól értékesebb számára az információ.

2014. szept. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Az viszont lemaradt, hogy ez önmagában nem bizonyíték. Szóval hosszú nyomozás és perköltség ami lehet több mint a tartozásod. És ha elbukod, akkor az a te számládra megy.
2014. szept. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!