Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagyon nagy segítségre lenne...

Nagyon nagy segítségre lenne szükségem! Ki hajlandó nekem segíteni?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy egy kb 6 hónappal ezelőtti facebookot kellene visszaállítani, hogy az adatokat lementsem róla. Nagyon fontos lenne. Aki hajlandó segíteni, s ha csak úgy nem akar, beavatom a részletekbe is, miért annyira fontos. Addig eljutottam, hogy email címre küldene egy jelszó emlékeztetőt.....igen ám, de az az email cím már nem létezik.


(lány voltam, mielőtt le bunkó pasiztok :)



2014. szept. 8. 07:29
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Nem tudjátok miről van szó, hogy mi van rajta.....nevek és fényképek, amiket egymásnak küldözgettek egy párocska......ergo két szerető. S most a a hölgyemény tartozik nekem, és telefonjaimra nem reagál, facebookról letörölt, a férjét ismervén, ha rájön, hogy megcsalta, s nem is akármilyen beszélgetések zajlottak le kis párocska között, valamint nem kevésbé pikáns képek. A pikáns még lightos szó is volt. Ergo ha hozzáférek ezekhez, tudom a nőt zsarolni, hogy megmutatom a férjének.


Most jön a kérdés, hogy nekem hogy volt a hölgyike facebookjához hozzáférésem....


Úgy, hogy én csináltam neki, mert ő olyan tahó, hogy erre is képtelen (képzelhetitek, hogy milyen "alakok"-ról van szó)


De én hülye jószívű.....állandóan sírt a nyakamon, hogy nincs pénz kenyérre sem, se a gyereknek gyógyszerre, pelenkára, én meg adtam neki. Nem egyszer. Volt, hogy megadta, ezért volt merszem még egyszer adni. De azt már nem akarja megadni a kedves.


Papírom róla nincs, most mit csináljak vele? Ezt az egy lehetőséget látom, hogy megzsarolom, hogy kitálalok a férjének. Elvégre az a facebook az enyém volt, én csináltam, csak ő használta nem is akármire. Arról én meg nem tehetek, hogy olyan hülye volt, hogy elfelejtette a jelszót megváltoztatni......ennyi....

2014. szept. 8. 10:25
 12/22 A kérdező kommentje:
Az elírásokért elnézést.....így is megértitek. De ideges vagyok, most is hívtam ötször, abból 3x hagyta a végletig kicsöngeni, 2x ki is nyomta.
2014. szept. 8. 10:32
 13/22 anonim ***** válasza:
Azt hiszem erre találták ki a "verőlegényeket". Erre nincs jó vagy hivatalos megoldás főleg mivel minden létező szabályt megszegtetek. Vagy megkeresed és személyesen megbeszélitek a problémát (bár kétlem, hogy kulturált módon ez sikerülne) vagy ráhagyod és egy tapasztalattal gazdagabb leszel, miszerint kölcsönt sose adunk! Arra vannak a bankok. (Ha nem adnak, az nem véletlen.)
2014. szept. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Írtam egy olyan szívhez szóló levelet a Facebooknak, hogy még egy virtuális zsepit is odatűztem a végére, ha netalántán.....


Kiss Ádámot idéztem...


Szóval meglátom mit válaszolnak vissza.

2014. szept. 8. 11:12
 15/22 anonim ***** válasza:

Ha nem angolul tetted, akkor úgysem értik. Egyébként is őket az érdekli csak, hogy van-e valami a kezedben amivel bizonyítani tudod, hogy a tiéd a fiók és ha igen, akkor megmutatják, melyik űrlapot kell kitöltened vagy mi a szükséges eljárás. (Ha egyáltalán még lehetséges ennyi idő múltán.)

Sokkal járhatóbb út lenne kiderítened hol lakik és személyesen felkeresned.

2014. szept. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Tudom hol lakik, de nem akarok balhét......és szerintem csak veszekedés lenne, nekem erre nincs szükségem.


A levelet természetesen angolul írtam. (látom ennyire hülyének nézel)


Ha eddig telefonba, még a legelején mondtam, hogy adja meg, facebookon is megtettem, szerinted ha személyesen odamegyek, hogy adja meg, majd akkor felvillan az égő a feje fölött, hogy jé......tényleg igaza van ennek a csajnak.....

2014. szept. 8. 11:58
 17/22 anonim ***** válasza:
Balhé nélkül esélytelen, viszont több értelme van mint fenyegetéssel próbálkozni.
2014. szept. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok és én nem vagyok, hogy is fogalmazzak finoman.....aki lealacsonyodik az ő szintjükre. Lehet, sőt biztos, hogy ők így oldanák meg.....de most verjek meg egy 37 éves 4 gyerekes anyát. Még ha egy rohadt szemétláda, lássuk be, akkor is?
2014. szept. 8. 12:07
 19/22 A kérdező kommentje:
Hogy van-e valami a kezemben, amivel bizonyítani tudom.......csupán a regisztrációs email címet, a nevet, és a jelszót írtam meg nekik.
2014. szept. 8. 12:15
 20/22 anonim ***** válasza:
Magánban megírom neked egy számítógépes ismerősöm telefonszámát,nekem is ő végzett hasonló mentést a gépemen, mert már nagyon tele volt a memóriája, annyira, hogy nem működött a gép. (ha pesti vagy)
2014. szept. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!