Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan megbízható jelszó-ke...

Van olyan megbízható jelszó-kezelőt Firefox-hoz, amely normálisan működik, tehát hogy kilépéskor (a böngésző megfelelő beállításaival együtt) a begépelt felhasználócímet és jelszót megjegyzi?

Figyelt kérdés

2014. szept. 8. 10:39
 1/6 csacsi2 ***** válasza:

Maga a firefox ilyen, amennyiben be van ez állítva a beállításokban.

[link]

ennek ellenére takarító programok ki tudják ezeket takarítani ha be van állítva.

Beállításokat nem jegyzi meg az attól lehet, hogy valamely kiegészítő felülírja.

Profilmappában keress egy user.js fájlt és töröld.

2014. szept. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csacsi2 ***** válasza:

csak hogy írjak jelzó manager-t: LastPass elismert bővítmény:

[link]

2014. szept. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

A böngésző és a kiegészítő is belépéskor tárol amikor megadod és engedélyezed azt. Kilépéskor nem szoktak tárolni, már akkor el van tárolva a jelszó és felhasználónév. Ezen kívül kérdés nélkül egyik sem fog menteni, alapvető biztonsági eljárás hogy ne lophasd el mások adatait a tudta nélkül.


A kérdés kétértelmű, mert ha olyan programot kérsz ami elmenti az adatokat csak úgy, annak felhasználásával bűncselekményt követsz el. A kérdés külön tartalmazza hogy a kilépéskor történjen, hiszen belépéskor mindig rákérdez a mentésre, így te lehet azt gondolod hogy kilépéskor már nem fog.


Vagy csak én vagyok ilyen szemét, mert már sok aljas kérdést láttam.

2014. szept. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 csacsi2 ***** válasza:

igen :D

Én máshogy értelmeztem. A mentést kilépéskor a beállításokra, simán a jelszó mentését meg csak úgy, hogy elmeti a böngésző. Kilépéskor nem ment jelszavakat, ha az nincs tárolva mikor rákérdez! azaz nem tárolja avagy törli kilépéskor az én értelmezésemben.

2014. szept. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok semmi illegálisat, csak azt, hogy otthon, a böngészőből való kilépés, majd a belépés után az űrmezőkben szerepeljen a felhasználónév, amit kijelölve magától a helyére kerül a jelszó is. A korábban használt "Saved Password Editor" nem akar egyetlen felhasználócímet sem megjegyezni, és nem is tárol egyet sem.
2014. szept. 8. 14:40
 6/6 anonim ***** válasza:

A böngészők ezt alapból tudják, csak legyen bekapcsolva a jelszómegjegyzés és az űrlapmezők mentése.


Beállítások/biztonság - webhelyjelszavak mentése

2014. szept. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!