Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az nem bűncselekmény ha...

Az nem bűncselekmény ha valaki pénzt kér hogy Facebook csoportjába beléphessenek?

Figyelt kérdés
Igen Herbyről van szó.
2014. szept. 12. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bejelented a Facebooknak és letiltják az ilyet. Pontosan ilyesmi ellen lépnek fel szigorúbban.
2014. szept. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát az a baj nem tudom hogy melyik csoportért kéreget pontosan pénzt Youtubon mert csak akkor adja meg linket ha befizeted 1000 ft pénzt számlájára.Már vagy 50 embert meg vezetett idáig.
2014. szept. 12. 15:48
 3/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szabálytalan, de hogy bűncselekmény lenne - nem hiszem.


Azért egy bizonyos trollnak nem kicsit kellett túllőnie a célon, hogy ez idáig fajuljon. (lásd az idevonatkozó videót)

Egyébként meg, nem kell belépni, nem kötelező.

Ha meg valaki pénzelni akarja HErBY-t, az eddig is megtehette.

2014. szept. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az a probléma becsapja hiszékeny embereket!Tehát csaló!

És sajnos van jó pár ember aki nem lát át a rafináltságán!

2014. szept. 12. 17:44
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát, elismerem vannak furcsa dolgai.

Csalás akkor lenne, ha úgy gyűjtene támogatást, hogy cserébe ígér valamit, amit aztán nem teljesít. Akkor is az tehetne feljelentést, akit megkárosított ezáltal.

Ha őket nem zavarja...

Ha én a pénzem a Dunába szórom, ahhoz sincs köze senkinek.


Bevallom nekem is megfordult a fejemben, hogy az Anyád! sorozatáért egy ezrest küldjek neki. Aztán kijózanodtam. :D

2014. szept. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De ezért nem kéne adóznia? NAV-ot küldd rá.
2014. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Youtube partner, tehát kell legyen adószáma, EU adószáma hogy az Ír Googlellel tudjon számlázni. Keresd ki vagy kérdezd meg tőle.
2014. szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Megnéztem a videóját amiben pénzt kér, sírok a röhögéstől, ezen a részen készen lettem. Érdemes megnézni


https://www.youtube.com/watch?v=2kma7L_P6uw&list=UUvA0_3TzyO..

2014. szept. 13. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És a sok birka meg fizet!szerintem már lehet vagy 60-70 tag lazán annyiszor ezer forint!Az a bosszantó hogy pénz miatt csinálja ezeket és tagadja hazudik!De most ha jól megnézitek burkoltan ilyen zöld hátteres kellékeket kunyizik lámpák stb.Ugyanígy csinált amikor kelet neki még egy ipad!De a rc helikoptertis burkoltan kéregeti.Miközben van nekik bőven pénzük mert húst hússal esznek napi többszöri boltba járás napi vagy 3-4 sör egy üveg vodka cigi.Jah és addig emlegette a hogy nincs egy 3000ft-os kerékpár zárja míg azt is küldtek neki!Nyugodtan figyeljétek meg ha valamire szüksége van elkezdi emlegetni videóiban!
2014. szept. 13. 16:02
 10/11 anonim ***** válasza:

Jól van, most már te is kezdesz furcsa lenni.


"húst hússal esznek napi többszöri boltba járás napi vagy 3-4 sör egy üveg vodka cigi."


Velük élsz, vagy mi?


Igen, láttuk őt nem egyszer sört, rövidet inni, cigizni , de te honnan tudod ilyen pontosan hányszor járnak boltba, mit esznek, mit isznak és milyen mennyiségben.


"már lehet vagy 60-70 tag" - lehet már 200 is,500, kitudja? Miért fáj neked a más 1000 forintja?


Herby videókat tesz fel, amit sokan megnéznek. Bevallom, én is szoktam, bár a legtöbb vlogját max. 10 percig bírom. :-)

A gameplay videókat kicsivel tovább, az a játéktól is függ.


Ha valakinek ez annyira tetszik, hogy a SAJÁT pénzéből hajlandó támogatni eme tevékenységet, hajrá!


Itt van egy ezres - kivettem a tárcámból. Ha akarom széttépem, ha akarom kitörlöm vele a fenekemet, megeszem, kidobom az ablakon, veszek rajta sört, vodkát, cigit, húst hússal, elküldöm annak a vlogbetyárnak (az Anyád! sorozaton 96-szor röhögtem - nem megér ez egy ezrest?), vagy akár neked...


A (szerinted) "birkáknak" joga van "birkának" lenni. Ha nekik megéri ehhez a zárt körű klubhoz tartozni, lelkük (pénzük) rajta.


Kicsit olyan érzésem van, mintha irigykednél...

Nyugtass meg, hogy tévedek!


Na jó abbahagyom, nem kell nekem fogadatlan prókátornak lennem.

Remélem nem voltam túl sértő, vagy ilyesmi. Ha mégis, úgy bocsánatot kérek érte!

2014. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!