Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az a VPN és hogyan tudom...

Mi az a VPN és hogyan tudom használni pl. rendszergazda korlátozások megkerülésére?

Figyelt kérdés

pl. World of Tanks játékkal szeretnék járszani ügyeletben, de a szerveren a tűzfal szerintem nem enged hogy belépjen. Este 6-tól reggel 6-is feloldódnak a korlátozások, és fel is tudtam telepíteni (ez pl. napközben nem ment, már a telepítéshez szükséges 7-8 giga letöltése sem indult el). Este viszont fel tudtam telepíteni, de bejelentkezni már nem. Azt írta ki hogy: "Nem sikerült kapcsolódni a szerverhez. Lehetséges hogy a szerver nem elérhető vagy a hálózati beállításaid hibásak."


Na ere szeretnék valami megoldást, de igazából csak hallottam ezeket hogy proxy meg vpn de nem tudom hogy kell beállítani és használni. Az oprendszer XP. Előre is köszi.



2014. szept. 13. 06:06
 1/1 anonim ***** válasza:

VPN segítségével titkosíthatsz.

Megnyitod az oldalt, az kódolva kimegy egy szerverre ahol lekéri az oldalt és kódolva visszaküldi neked.

Azt nem tudom a tűzfak mit szólna hozzá, de pl. nekem a szolgáltató VPN használat mellett nem láthatja mit csinálok (pl. torrent)

2014. okt. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!