Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hálózat Belső hálózat?

Hálózat Belső hálózat?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ha nekem itthon van 1 asztali gépem és egy laptopom meg még ha tesómék jönnek akkor még kettő laptop. Amik egy tp-linkes router segítségével csatlakoznak az internetre. Valamint tagja az öthoni hálózatnak is. És azt szeretném megtudni, hogy én e zenen a hálózaton keresztül meg tudom e nézni mit csinálnak épp a netten, vagy épp a facebook jelszavukat meg tudnám szerezni. ez szerintetek lehetséges.

2014. szept. 13. 22:05
 1/2 Tengor ***** válasza:

Ha így kérdezed, akkor nem.

Egy plusz szerver beépítésével a router és a net közé megoldható a logolás. Ha tudsz logot olvasni, akkor össze lehet állítani, hogy ki mikor merre járt (persze nem azt látod, amit ők, hanem csak log bejegyzéseket).

Az FB HTTPS-et használ, így ha logolod is a csomagokat nem fogsz belőle semmit kihámozni. Sem a jelszavakat, sem a tartalmat.

2014. szept. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A facebook-jelszót nem tudod lelopni, mert titkosított csatornán jut a szerverre. Viszont egy csomó oldal adatai, jelszavai nem, ezekre lehet vadászni.


A közbeékelődés is működő dolog, de neked elég sniffelni a wireless forgalmat.


Természetesen ez mind csak elméleti lehetőség - mivel az információlopás börtönnel büntetendő. Az interneten található módszereket csakis a saját gépeiden próbáld ki, esetleg a másik fél írásos beleegyezésével.

2014. szept. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!