Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan lehet letölteni a...

Honnan lehet letölteni a hosts file-t? Vagy még hogyan lehet leblokkolni egy oldalt? Olvassátok el azt, amit alul is írok!

Figyelt kérdés
Én megnéztem, hogy letöltés helyett hogy lehet ezt csinálni, de nekem nem megy. Firefoxos vagyok. Azért nem megy, mert amikor rá megyek az eszközre, majd ott nekem nincs olyan, hogy internet beállítások, csak az, hogy beállítások. Arra rá megyek, hátha ott van, de nincs ott. Majd, hogy tovább keressem ott rámegyek a biztonságra, de ott nincs olyan, hogy titkosítás. Most mit tegyek?? Segítseteeeeekkkkk
2010. jan. 19. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Amit írsz annak nem sok érteleme van. Inkább NE NYÚLJ HOZZÁ.
2010. jan. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Firefoxnak semmi köze ehhez.

Amit keresel azt nem kell sehonnan letöltened mert már rajta van a gépeden.Írom hogy hol talizod. Saját gép/Helyi lemez C/Windows/system32/drivers/etc/hosts

kép is van

[link]

2010. jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!