Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a neve azoknak az állatos...

Mi a neve azoknak az állatos kurzorkövetőknek amiket simogatni és etetni is lehet és még hangot is adnak ki ha rákattintunk, meg ha megy az egerünk után? Melyik weboldalon vannak, hol találom meg őket? Részleteket lent

Figyelt kérdés
Több weboldalon is láttam, ilyen "flash" fiurák voltak ezek, amik arra sétáltak, amerre az egeret húztuk. Pl.: volt egy lovas rajzfigura, aminek hangja is volt ahogy lépkedett, meg prüszkölt ha rákattintottam, és almával is lehetett etetni, meg csutakolni is. Ha az egeret végig húzkdtam rajta akkor tartotta a fejét, hogy simizzem. Egy kb. max 10cm-es fehér ablakban volt benne az állatka amire ha rámentem az egérrel, akkor azon belül követett. Régen volt nekem is ilyenem, kicsit "állatneveldés" stílusú volt. Még színt is lehetett választani neki. Úgy emlékszem, hogy egy link is volt hozzá amit be kellett illesztei oda, ahová be akartam tenni. Pl. egy weboldalra. Segítsetek légyszi, mert régen tudtam, hogy mik ezek, de azóta már elfelejtettem.

2014. szept. 15. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Idegesítő memóriazabáló biszbaszok.
2014. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a kommentet, de nem éppen erre a válszra számítottam. Továbbra is várom a kérdésemre a hasznos válaszokat. Köszönöm. :)
2014. szept. 17. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!