Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Koleszban lakom és lekorlátozt...

Koleszban lakom és lekorlátozták az internetet úgy, hogy nem tudok torrentet letölteni és a játékokban nem látok szervereket mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés
Egy időben netezni sem tudtam csak a neptun és az egyetem oldala jött be. De kaptam egy Proxy Ip címet és ha azt beállítom tudok netezni de letölteni és játszani nem tudok. Ingyenes vagy olcsó megoldást keresek. Esetleg átlehet vágni a beállításokat amivel korlátozva vagyok?
2014. szept. 19. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézzél ki magadnak olcsó seed szervereket.
2014. szept. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

A online játékoknak port átirányítás kell, ahhoz meg hozzá kell férni az iskola routereihez, ez nyilván kizárt. Szóval fizess elő saját mobilnetre.

A torrentre meg ott vannak a seed szerverek. Vagy ott van ismerősöm módszere. Elég komoly feltöltésű sebességű az otthoni internete, vett egy kis fogyasztású vékony kliens letöltő szervernek, ami a nap 24 rájába megy. A koliból távoli használattal kiadja milyen torrenteket szedjen le a gép, majd FTP -n áttölti magának a koliba.

2014. szept. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tengor ***** válasza:
Kiköltözöl albérletbe és olyan neted lesz, amilyenért fizetsz. Nem túl jó, ha néhány 100 ember azért nem tud netezni, mert valakinek nagyon gyorsan kell melegporesz tölteni...
2014. szept. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem a torrent a fő problémám az nem zavar csak hogy nem látok szervereket.
2014. szept. 19. 22:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerezz egy vpn-s routert otthonra és kapcsolódj rá
2014. okt. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!