Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valamelyik böngészön ki lehet...

Victory1995 kérdése:

Valamelyik böngészön ki lehet kapcsolni azt a sok reklámot/hirdetést?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdödött és már nagyon unom. Pl. Beírom a keresöbe h BeLoad.ws és már uj lapra nyomja is a reklámot utána rámegyek h beírjam a felhasználó nevem megint átdob egy uj lapra vagy uj oldalra egy reklámot. Folyamatosan rendszeresen dobálja ki a reklámot akár mit is csinálok a neten. Hogy ha nem kapcsolnám ki akkor öt percen belül lenne vagy 20 oldal füles reklám meg még mellé 10 ablak reklám. Melyik böngészö tudná ezt kiiktatni? Chrome, Maxton, Modzilla Firefox, Opera? Most jelenleg Chromeot használom.

2014. szept. 20. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy jó malware ellenes program, mert ezt vírus okozza. Én a MalwareBytes AntiMalware-t ajánlom, más esetekben tökéletesen bevált, és ingyenes.
2014. szept. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Semmit se ért az a program :/ Törlöm is ki. Megpróbálok akkor inkább más böngészöt esetleg az jobb lesz.
2014. szept. 20. 15:21
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldottam a egy bövítmény volt leszedve a böngészöre, kitöröltem és már jó.
2014. szept. 20. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!