Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudom törölni magam egy...

Nem tudom törölni magam egy legális fizetős oldalról. Kérhetnek pénzt, fizetnem kell?

Figyelt kérdés
Már 1 éve regisztrálva vagyok. Nem tudom hogy azóta töröltek-e mert fel se néztem arra az oldalra. Csak az email címet, felh. nevet, és egy országot kellett megadnom. Az oldalon semmit se tudtam megnézni, mindig felhozott egy olyan ablakot hogy aktiváljam az előfizetést.
2014. szept. 21. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van egy felhasználó aki már harmincszor megkérdezte ugyanazt, és konkrétan ugyanezt a kérdés. Továbbra sincs ilyen a neten, addig nem férsz hozzá a prémium tartalomhoz amíg nem fizetsz, így még véletlenül sem történhet meg.


Fizetni pedig nem ellenőrizhetetlen adatok megadásával fogsz, hanem a legtöbb esetben a bankszámládról, vagy sms-ben, egyik sem történik spontán, a tudtod nélkül.

2014. szept. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2014. szept. 21. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, én is olvastam azt a kérdezőt... szerencsétlen kényszeres...:(
2014. szept. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyan deju vu érzésem van, mintha már láttam volna ezt a kérdést :)

A válasz most is ugyanaz, nem kérhetnem semmit, mivel nem adtál meg számlázási adatokat.

2014. szept. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!