Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Új UPC által beszerelt interne...

Új UPC által beszerelt internettel nem tudok kapcsolódni. Korlátozott kapcsolat, nincs intetnetkapcsolat, ilyeneket ír. Van valami megoldás?

Figyelt kérdés
Szóval megtalalja a kapcsolatot, jelszó beír, jó sokáig kapcsolódik majd kiirja hogy korlátozott kapcsolat, nincs internet hozzáférés. Olvastam itt a tcp/ipv6 meg ipv4es megoldást, kivettem előlük a pipát de semmi. Csak a laptopon nem megy telorol simán csatlakozok. Tudtok segíteni?

2014. szept. 22. 11:43
 1/4 Tengor ***** válasza:

Ha nincs benn az IPv4 előtt a pipa, akkor mégis min keresztül kapjon IP-t?

Milyen eszközön keresztül csatlakozol? (Modem-)Router?

Ha igen, akkor a gépen milyen jelszót és felhasználónevet adtál meg és miért?

2014. szept. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen ipt kell kapnia és hogy, olvastam itt egy ilyen választ és sokaknak megoldotta a problémát, de nekem sajnos nem. Upc-sek hoztak egy wifis routert, Ubee EVW3226 van ráirva. Az SSID ugye adott, meg azt a jelszót adtam meg amit adtak hozzá. Telon sikerült is csatlakozni csak a laptopon nem megy.
2014. szept. 22. 12:06
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Így van beállítva?

[link]

2014. szept. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ugyanezek vannak beállítva.
2014. szept. 22. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!